Гіркі наслідки образ: чому потрібно бути дуже обережними з образами

Є три типи образ:

образа в думках,
образуа словом,
образа в дії.

Образа в думках– найлегший тип образ, і за нього приходять наслідки тонкого плану. Ми починаємо сумніватися в людях. Це наслідки тонких образ, коли ми слухаємо когось і думаємо «Брехун! Ну, адже заливає ж, сам-то напевно, нічого і не робить, ось тільки говорить, а сам-то, що він сам-то?» Тобто в думках це відбувається. І, здається, ми це не говоримо вголос, на кшталт наслідків немає, і дійсно, на видимому плані наслідків немає, але в думках ми починаємо сумніватися.

Ми не довіряємо нікому, сумніваємося. Наприклад, дитина приходить, ми запитуємо:

“Як в школі?”

“Все добре”.

«Оцінки хороші?»

«Хороші».

«Домашнє завдання зробив?»

«Зробив».

І ми навіть йому не довіряємо.

«Брешеш!».

І він ображається:

«Ну, я зробив»

«Брешеш. Показуй все».

Точно зробив.

«Але, напевно, не все зробив …».

З’являється недовіра, сумнів, ми живемо з цією недовірою, ось з цим сумнівом, всьому не довіряємо, у всьому сумніваємося. Знаєте, людина нічому не вірить. Іде віра. Ми перестаємо вірити людям. І яка ж тут радість, коли всім не віриш, нікому взагалі не довіряєш? Ніякої радості немає. Тому це тонкий вид образ призводить до таких ось наслідків.

Образи в мові – це вже більш грубі – образи на словах. Ось за словом вже приходять більш серйозні наслідки і полягають вони в тому, що зазвичай, коли ми щось грубо говоримо людині, критикуємо і вказуємо на його недоліки, ми самі потім потрапляємо в цю ситуацію, що тепер уже про нас те ж саме кажуть.

І ще більш важкий вид – це коли людина діями ображає іншу людину. Ось тоді закручуються невблаганні закони долі, дуже серйозні за своєю природою. Тоді закручується процес покарання.

Тобто можна скільки завгодно в своєму розумі провертати, може, навіть ми не зможемо з цим впоратися, в кінці кінців, ми можемо якось поговорити про це, щось можна з’ясувати, але якщо на рівень дії це переходить, то все – закони долі починають діяти невблаганним чином. Найважчі речі відбуваються. Тому потрібно бути дуже акуратним, надзвичайно акуратним з образами.

Читайте також: 9 випадкових знахідок, які принесуть вам удачу: що неодмінно потрібно забрати додому

econet.ru