fbpx
Життя

Насправді не хочу розчаровувати батьків, адже все життя вони вкладали як у мене так і в неї. Так дивно, виховані наче однаково, а такі різні

В нас дві сестри в сім’ї. Я якраз ця старша сестра Оксана. Все життя ми жили в селі, батьки тяжко працювали, щоб ми мали все необхідне.

Ми виросли вивчились. Оля вийшла заміж В місті де і залишилась жити у квартирі чоловіка. А я вийшла заміж в нашому селі і пішла в невістки, тому що чоловік був один в батьків, а батьки в нього хворі потрібен був догляд.

Йшли роки діти мої вже виросли, один женився. один вчиться.

Я все життя розриваюсь між батьками чоловіка і своїми бігаю на другий кінець села до своїх батьків, щоб чимось їм допомогти також.

Читайте також: Все у нас дуже добре складалось, появився бізнес, який приносив непоганий дохід. Діти ходили в школу. Одним словом, планів у нас було дуже багато. Та через вторгнення сусіда в Україну, все рухнуло

Сестра моя Оля не дуже часто приїжджає до батьків, так раз в місяць і то не все.

Свекра не стало вже давно, а свекрухи на днях. І ось приїхала також моя сестра з чоловіком.

Пізніше залишилась у мене і захотіла зі мною поговорити про щось важливе. І ось що каже Оля, можливо ти забереш наших батьків до себе адже свекрухи і свекра вже немає, а тобі легше буде, не будеш бігала в інший кінець села до них.

А їхню хату ми продали б і гроші поділили б порівну.

Я була здивована, як так можна?

На днях я чула що її чоловікові потрібно машина, бо йому довго добиратись на роботу. Отже я зразу зрозуміла куди в город стежка.

Як ти собі це уявляєш? Сказала я до Олі, батьки все життя прожили у своїй хаті, а на старості літ мають доживати в чужій.

І взагалі мені не важко ходити до них і помагати, їм все життя так робила.

На що вона замовчала і пішла. І ось вже три місяці її не видно ні в батьків ні до мене не дзвонить.

Батьки перепитують чому Оля не приїжджає, а я говорю, щоб просто у неї зараз немає часу.

Насправді не хочу розчаровувати батьків, адже все життя вони вкладали як у мене так і в неї.

Так дивно, виховані наче однаково, а такі різні…

Автор: Оксана

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page