Настя Каменських заінтригувала змінами в ocoбистому житті (фото)

Настя Каменських заінтригувала своїх шанувальників черговою заявою про зміни в житті, показавши фото з обручкою.

Знімок, де видно “красномовну” прикрасу на безіменному пальці, артистка опублікувала у своєму Instagram-акаунті.

“Ох уже ці зміни” – інтригуюче підписала фото Настя, у зв’язку з чим багато її підписників вирішили, що йдеться про заміжжя.

На світлині Каменських фанати помітили, що на пальці у співачки виблискує каблучка, якф нагадує обручку. Підписники співачки почали висловлювати свої припущення з приводу сімейного стану артистки.

“Ти одружена?” – запитали шанувальники Каменських про її сімейний статус.

“Обручка де треба!” – відзначили вони, очевидно натякаючи на те, що каблучка на безіменному пальці говорить про заміжжя.

Читайте також: 16-річна Пуговка з “Татусевих дочок” вaгiтнa і зібралася заміж. У мережі побачили ще одне підтвердження (фото, відео)

“Що, Потап і Настя повернуться?” – деякі також припустили, що під словом “зміни” Настя мала на увазі новий виток у її кар’єрі.

Відзначимо, що Насті давно приписують роман з її “колегою по цеху” – продюсером і репером Олексієм Потапенко (Потапом). У січні пара разом відпочивала в Майамі, звідки інтригувала фанатів провокаційними фото. Так, на одному зі знімків на руці Насті виблискує та ж сама каблучка, яку підписники артистки прийняли за обручку. Фанати навіть припускали, що Потап і Настя вирушили в США, щоб таємно одружитися.

Ох уж эти перемены…

Публикация от Настя Каменских (@kamenskux)

Джерело.