fbpx

Наталя прожила з коханим три роки, і ось пакувала речі у чергову відпустку, коли в квартиру хтось увійшов – це була дружина того самого коханого

Наташа закінчила університет, переїхала до Києва і вже досить-таки непогано живе там років 15. Але от з особистим життям їй якось не щастить. 10 років вона прожила з одним чоловіком, і всього лише кілька років тому вона зрозуміла, що ніякого майбутнього у неї з ним немає. Розійшлися. Не шкодує.

Близько трьох років тому вона познайомилася з Сашком. Закрутилося-завертілося все дуже швидко. Саша приїхав з маленького міста в сусідній області. Непогано облаштувався у столиці. У нього була стабільна робота, голова на плечах і з ним можна було просто базікати всю ніч на різні теми. Через кілька місяців Наташа переїхала до нього. Він сам запропонував.

Все у них було добре, він працював (та й працює до сих пір) в якійсь компанії, пов’язаній з технологіями. У нього бувають часті відрядження, іноді він бере Наташу з собою. Два рази на рік вони разом їдуть у відпустку. Раз на рік він відвідує батьків. Наташу з ними поки не знайомив. Їздить один. А іноді він її відправляє погрітися на сонечку або помилуватися на Ейфелеву вежу одну на кілька днів. Наташа не заперечує.

В кінці квітня минулого року перед травневими святами вони вирішили з’їздити до Відня. За тиждень до вильоту у Саші сталося щось непередбачене на роботі, і Наташа вирішує летіти одна. 30 квітня у неї був виліт. Напередодні 29 числа вона спокійно пакує валізи, збирається і раптом чує, що двері відкриваються. На годиннику третя година дня, вона дивується, що Саша так рано з’явився додому, йде в передпокій його зустрічати, але замість Саші бачить жінку з валізою в руках. Короткий діалог і з’ясовується, що це дружина Саші!

За словами дружини вона повинна була приїхати першого травня, але вирішила зробити сюрприз чоловікові і приїхала раніше. Дійсно, сюрпрайз! Але тільки не для Саші, а для Наташі. Для Саші сюрприз настане потім.

Я тільки одного в цій історії не розумію. Як йому, Саші, вдалося все це провернути? Ні дружина, ні його коханка навіть не підозрювали одна про одну. І це тривало не кілька місяців, а три роки! Природжений шпигун!

Тепер Наташа розуміє, що коли вона відпочивала за кордоном одна, в цей час дружина відвідувала чоловіка. Тільки все це відбувалося в одній квартирі. І знаєте як він викручувався з приводу речей? Він орендував трикімнатну квартиру. І спільну спальню з Наташею перед приїздом дружини закривав на ключ. А дружині своїй говорив, що орендує по факту двушку і має право користуватися тільки двома кімнатами. Так як в третій закриті речі господарів. Молодець, мужик, винахідливий!

You cannot copy content of this page