Наташка ніколи не була слухняною дівчинкою. Змінювала чоловіків, як рукавички. Її зовнішність дуже приваблювала чоловіків, але, на жаль, після розваг з дівчиною, з нею довго не спілкувалися. І не тому що вона була недотепою, просто нікому не хотілося зв’язувати себе з такою дівчиною

Але Сергію було наплювати на думку оточуючих. Він просто закохався в Наташу і швидко запропонував їй руку і серце. Наташа погодилася. Через місяць відгуляли весілля, а ще через місяць дівчина завагітніла. У Сергія з’явилися неприємності на роботі, і він став періодично заглядати у чарку. Але Наташа не сприйняла слабкість чоловіка, як щось непоправне. Ну, з ким не буває, минеться, налагодиться.

Народилася у пари маленька дівчинка Ганнуся, просто янголятко з білявим волоссям і синіми очима. На той час Сергій знайшов роботу, але своєї слабкості не лишився. Тут вже Наташа стала влаштовувати скандали, йшли в хід навіть руки. Наташа багато разів йшла до матері зі слідами сварки на обличчі і дитиною на руках. Але мати навіть не пропонувала залишитися, говорила, що дівчина сама вибрала свою долю і сама повинна виплутуватися. Наташа поверталася до чоловіка.

Так тривало п’ять років. Коли Сергій зв’язався з забороненими пігулками, Наташа, навіть не замислюючись, пішла. Розповіла все матері, та, звичайно, не хотіла, щоб дочка і внучка поверталися до неї, але Наташа пригрозила їй, що звернеться в поліцію. Адже прописані Наташа з дочкою були у матері. Мати затихла.

Наташа розлучилася, стала працювати в місцевому магазині, Сергія вона бачила рідко. В основному вона про нього чула і не найкраще. Наташі було дуже важко тягнути дочку, слухати щоденні нотації матері і згадувати своє минуле, намагаючись знайти, де ж вона оступилася, що все життя пішло шкереберть.

Тоді в магазин став заходити молодий хлопчина. Видно було, що він має симпатію до Наташі. Хлопцеві було всього 23 роки, а Наташа плавно наближалася до позначки 30, хоча свій вік вона абсолютно нічим не видавала. А хлопець все ходив, щось купував і якось зважився заговорити з красунею.

– Здрастуйте, Наталко, вибачте, а ви не хочете повечеряти зі мною? – несміливо запитав хлопець і заглянув в очі дівчини.

Наташа не очікувала такого повороту, після розлучення вона перестала думати про чоловіків і стосунки, здавалося всі кругом вороги і зрадники. Вона посміхнулася і запитала: – Тобі років то хоч скільки?

– Мені скоро 24 роки буде. Наташ, ну до чого тут вік. Ви вірите в кохання з першого погляду? – хлопець опустив очі.

– Ти хочеш сказати, що в мене закохався? Та ти ж нічого не знаєш про мене! – закричала Наташа.

– Ви любите троянди, у вас є дочка Ганнуся, живете ви в сусідньому будинку. У вас був шлюб з залежним чоловіком. Наталю, я вас дуже прошу, довіртеся мені, я зроблю вас щасливими, зрозумійте, життя триває!

З цими словами хлопець дістав з-за спини руку, в якій була рожева трояндочка.