fbpx
Шоу-бізнес

Назріває скандал: Маша Єфросиніна висловилася проти Оксани Марченко

Вже наступного тижня стартує п’ятий сезон шоу “Танці з зірками”, в якому будуть брати участь Оксана Марченко та Маша Єфросиніна. Остання, до слова, висловилась проти телеведучої.

Маша Єфросиніна висловила свою думку, підкресливши, що вона повністю згодна зі своїми співгромадянами, однак не бажає перетворювати розважальне шоу на політичні дебати.

“До участі Оксани Марченко в проекті я особисто ставлюся негативно. Відразу скажу, що я з нею навіть не знайома. Однак вважаю, що дружина відповідає за дії свого чоловіка, який розхитує політичну ситуацію в моїй країні”, – написала Єфросиніна.

Читайте також: Меган Маркл нapкoмaнкa – ЗМІ розкрили секрет стрункості герцогині

У той же час учасниця “Танців із зірками” відзначила, що для неї участь в цьому шоу є дуже важливим, адже телеведуча погодилася на участь заради своєї мрії спробувати свої сили на паркеті. Єфросиніна наголосила, що дуже сильно сподівається, що конкурс залишиться розважальним, і не буде перетинатися з політикою.

“У всьому світі формат “Танців із зірками” не є ареною для політичних маніпуляцій, і ні я, ні інші учасники не є причиною того, що наш сезон набуває політичного забарвлення, – додала телеведуча. – Однак я все-таки вірю, що проект залишиться танцювальним і розважальним. І поки буде так, я залишаюся його частиною”

Джерело.

You cannot copy content of this page