fbpx

Не підійшов: Сальма Хаєк відмовила Дональду Трампу

Голлівудська акторка не пішла на побачення з майбутнім президентом.

50-річна актриса зізналася журналістам, що кілька років тому вона прийшла на світський захід зі своїм бойфрендом. Вони стояли на вулиці і було трохи прохолодно. Раптово Сальма відчула, як на її плечі хтось накинув піджак, а її хлопець посміхнувся джентльменові, який проходив повз них, і привітався з ним. Це був Дональд Трамп.

“Я побачив, що твоїй дівчині холодно”, – сказав майбутній президент США і почав розмовляти з бойфрендом актриси. Під час бесіди Дональд запросив їх відвідати Атлантік-Сіті і зупинитися у нього в готелі.

“Ви просто залиште мені свій номер телефону”, – сказав Трамп. З бойфрендом Сальми він більше так і не зв’язувався, а ось самій актрисі незабаром подзвонив.

“Він запросив мене на побачення, а я йому сказала: “А як же мій бойфренд? Ти в своєму розумі? Ти ж знаєш, що в мене є коханий”, – сказала Сальма Дональду, на що той відповів, що “він недостатньо хороший для тебе” і що їй просто необхідно сходити на побачення з ним, Дональдом Трампом.

Тоді Хаєк медіамагнату відмовила, але він мав рацію: невдовзі вона розлучилася зі своїм бойфрендом і зараз одружена з французьким бізнесменом Франсуа-Анрі Піно.

Читайте також: Ірина Білик вперше показала сина (фото)

Джерело.

You cannot copy content of this page