fbpx

Неправильне ім’я і однофамільниця олігарха: що відомо про переможця “Голос.Діти-4”

Переможницею “Голос.Діти-4” стала 10-річна Данелія Тулешова, ім’я якої почали пов’язувати з олігархом Тохтаров Тулешовим.

Мама юної казашки, яка перемогла в шоу під керівництвом співака Діми Монатика, відповіла на делікатне питання, повідомляє tуngrіnews.kz.

Олена Тулешова пояснила, що вони не мають ніякого відношення до шимкентського олігархаТохтара Тулешова, маючи лише однакове прізвище з ним. Також мама переможниці шоу “Голос.Діти-4” розкрила секрет такого незвичайного поєднання імені та прізвища, який криється в помилці при оформленні документів.

“За національністю Данелія казашка, як і її батьки. Спочатку її ім’я звучало як Данель (зерно землі в перекладі з казахського), але при оформленні свідоцтва допустили помилку, і Данель стала Данелією. Ім’я вийшло дуже сценічним. Напевно, це був знак”, – повідомила мама Даніеля bnews.kz.

Після участі в українському шоу про дівчинку заговорив весь Казахстан. Як розповідають батьки дівчинки, Данелія співала завжди і всюди, але вони не загострювали на цьому уваги, вважаючи, що дитина повинна спробувати себе у всіх напрямках.

“Шоу “Голос. Дiти” одне з найбільш рейтингових вокальних шоу в Україні, і Данеля давно мріяла потрапити саме на нього, але, напевно, тільки в цьому році прийшов час: вона набралася потрібних знань і досвіду, щоб вийти на таку серйозний майданчик і заявити про себе”, – каже мама дівчинки.

У вільний час Данелія любить знімати відеоролики, робити слайм (іграшки з вузького желеобразного матеріалу), малювати оригінальні малюнки, організовувати домашні концерти. Дівчинка навчається в школі № 56 в Алмати. Дуже любить математику. Займається казахською і англійською мовами, сучасними танцями. Бере участь в шкільних олімпіадах з математики, англійської та казахської мов. Два роки займалася спортивно-бальними танцями, завойовувала перші місця на змаганнях. Останнім часом весь вільний час присвячує урокам вокалу.

По-справжньому дівчинка зацікавилася співом тільки після зустрічі з педагогом по вокалу Наталією Чуракову в 2016 році. Спів почав приносити задоволення юній казашці, коли вона помітила прогрес. Також величезний вплив на розвиток її вокальних даних надав педагог Жанбол Тулешов, який працював над дикцією і виправленням точкових помилок у вокалі. А у травні 2017 вона пройшла майстер-клас відомого педагога з вокалу Марії Струве в Алматі, після чого дівчинка значно просунулася у вокалі.

Читайте також: “Як така пуста людина так співає?” Винник здивував глядачів “Х-Фактора” (відео)

“В 8 років Данеля, маючи досвід лише групових занять вокалом, пройшла відбір на республіканський телепроект “Аялаган Астана”, де стала володаркою гран-прі. І ось тоді-то ми всерйоз задумалися про розвиток саме цього напрямку. Знайшли педагога і стали займатися вже індивідуально”, – говорить Олена Тулешова.

За словами батьків, обидва вони захоплювалися свого часу музикою: мама співала, а тато навіть отримав музичну освіту. Відмінним голосом і слухом також могли похвалитися прабабусі Данелії.

Джерело.

You cannot copy content of this page