fbpx

“Не зможу з цим жити”: Лорак зробила несподівану заяву про зраду чоловіка

Шанувальники 39-річної Ані Лорак були впевнені, що вона пробачила чоловікові Мурату Налчаджіоглу його зраду. Однак днями співачка зробила дивне визнання.

В кінці липня стало відомо, що Мурат Налчажиоглу зраджує своїй дружині Ані Лорак з київською тусовщицею Яною Бєляєвої. Шанувальники співачки були впевнені, що після цього вона розлучиться зі своїм чоловіком.

Лорак навіть зняла обручку, але на початку вересня з’явилася інформація, що розлучення все-таки не буде. Мурат і Ані разом відвели дочку до школи. Чоловік співачки навіть написав пост, в якому попросив пробачення за всі свої помилки.

Однак днями Лорак поспілкувалася з журналістами і заявила: «Я не зможу пробачити зраду. Адже той, хто любить, не зрадить. А якщо розлюбив, то вже нічого не повернути».

Читайте також: “Два клoyна”: Ані Лорак розкритикували за нове фото

Проте всіх інших жінок співачка попросила бути терплячішим до своїх обранців і вміти поступатися. «Адже ви – справжні діви любові», – впевнена Лорак.

Нагадаємо, що сама Яна Бєляєва запевняла своїх прихильників, що з чоловіком Ані її пов’язують лише дружні стосунки. «Там не видно, що це я. Просто хтось написав, що це я, а там не видно, там темно і нічого не видно», – прокоментувала дівчина скандальне відео. Однак далеко не всі інтернет-користувачі їй повірили.

Джерело.

You cannot copy content of this page