fbpx
Життя

Не знаю що робити. Чоловік намагався поговорити зі свекрухою, вона кидається на нього, аж до того, що каже: “ти мені не син, і взагалі, вона дитина, а ви тут зі своїм вихованням”

У мене другий шлюб, є син від першого шлюбу  11 років і спільний із нинішнім чоловіком синочок 1 рік.

Моя свекруха просто не любить мого старшого сина.

Вона також має внучку від дочки, яку часто привозять до нас, мовляв, ти в декреті, навіщо за садок платити. Але я дітей дуже люблю, тож завжди рада.

Тільки часто, коли свекруха забирає її від нас, закінчується скандалом. Внучка з порога бабусі починає розповідати, що мій син не хотів із нею грати, не покатав на спині і взагалі бив та обзивав, але це неправда.

Якщо він з нею не грав, то лише тому, що йому треба вчитися, ніколи не бив і не кривдив. Він у мене вихований так, що дівчат треба оберігати, обзивати теж не про нього.

А свекруха не вірить ні йому, ні мені і починає просто кричати, що син у мене не вихований, що тупий і не розуміє, що це маленька дитина, а я взагалі погана мати.

Я вже говорила, якщо все не подобається, то і не везіть її до нас, щоб не сваритися. Але все одно везе, а потім сварка.

Читайте також: У мене життя склалося так, що краще бути польською служницею, чим українською “сама собі пані”

Останнім часом дівчинка почала мені говорити відкрито: «Не даси мені цукерки, бабусі скажу, що ти мене б’єш, вона тобі дасть. А цукерки їй взагалі не можна, має захворювання.

Не знаю що робити. Чоловік намагався поговорити зі свекрухою, вона кидається на нього, аж до того, що каже: «ти мені не син, і взагалі, вона дитина, а ви тут зі своїм вихованням».

І так, до речі, внучці вона дозволяє просто все, нещодавно вона вдарила дворічну сусідську дитину, і коли її батьки почали говорити свекрусі, що так не можна, вона відповіла: «Правильно і зробила, нехай з дитинства ваш знає хто тут головний».

Не знаю, що мені зробити?

Сваритися вже втомилася.

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page