fbpx

Небезпечні знаки Зодіаку серед жiнок: оцініть свою суперницю

Астрологія при правильному підході може допомогти більш правильно підійти до вирішення багатьох питань. Просто дізнайтеся, хто ваш обранець за знаком Зодіаку, і вам буде набагато простіше його спокусити і закохати в себе. Добре, якщо допомогою астрології для того, щоб побудувати відносини з коханою людиною, скористаєтеся тільки ви. Але ж нерідко на горизонті з’являються суперниці, які теж готові використовувати будь-які методи для того, щоб відбити у вас чоловіка і зруйнувати ваші відносини.

Якщо на горизонті суперниця, також можна вдатися до астрології. Справа в тому, що від того, хто по знаку Зодіаку ваша суперниця, залежить не тільки її поведінка, але і серйозні наміри. Так що перш, ніж панікувати і передчасно влаштовувати скандали, постарайтеся дізнатися знак Зодіаку суперниці, яка зазіхнула на вашу пару. Таким чином, ви зможете зрозуміти, яка вона людина, чи варто її опасатися і які її можливі плани.

повітряні суперниці
Представниці повітряних знаків можуть спробувати відвести чужого чоловіка тільки через свої особисті невдачі на любовном фронті. Повітряні жінки дуже часто відчувають розчарування, так як наділяють своїх чоловіків нереальними якостями, які на практиці не підтверджуются.

Якщо ваша суперниця по знаку Зодіаку Близнюки, не варто сильно турбуватися, так як ця жінка не відноситься серйозно до своїх захоплень. Вона непостійна, тому замість того, щоб боротися з вами, краще знайде собі нового обранця. Якщо ваш коханий звернув увагу на таку жінку, то вона, швидше за все, заговорила його і заманила в свої мережі. Але не хвилюйтеся, її напору вистачить ненадовго.

Читайте також: Найважчі чоловіки за знаком Зодіаку: з ними складно будувати стосунки

Суперниця-Терези дипломатична і має досить хорошу інтуїцію, тому вона може виявитися небезпечною. Ця жінка буде плести інтриги, на пряму розмову ви її вивести не зможете, так як Терези не люблять претензії і відкриті нападки. Так що якщо ви хочете позбутися суперниці, просто проявіть натиск і вона зникне сама, щоб знайти більш вільного чоловіка.

Водолії дуже рідко руйнують стосунки. Ця жінка може використовувати вашого обранця в якості одного, але заходити далі і навмисно розбивати ваші відносини не стане. Їй це і непотрібно, так як вона і без того користується великою популярністю і має безліч шанувальників.

вогняні суперниці
Жінки, які відносяться до знаків вогню, в першу чергу прагнуть бути незалежними.

Суперниця-Овен відрізняється грубістю і самовпевненістю. Ця жінка дуже активна, вона веде себе як справжня мисливиця. Тому, якщо їй сподобався ваш чоловік, вона зробить все, що тільки можливо, щоб його дістати. Як же потрібно поводитися, щоб вирвать свого обранця з лап цієї амазонки? Виведіть її з себе. Така жінка в гніві перетворюється в страшну невиховану скандалістку, яка абсолютно не слідкує за своїми словами і діями. Якщо ваш чоловік побачить її істинне обличчя, напевно, він сам забажає розірвати з нею відносини.

Розлучниця-Стрілець дуже прагматична. Вона завжди готова поспівчувати чоловікові, вислухати скарги і зрозуміти в потрібний момент, що завжди працює в її користь. При цьому не можна сказати, що вона сама вішається на шию. Просто така поведінка призводить до того, що чоловік сам приходить до неї. Але є у цієї жінки і дуже великий мінус: вона хоче постійно все контролювати, в тому числі і свого чоловіка. Тому, щоб її перемогти, поводьтеся навпаки, не з’ясовуйте, де і з ким він був, перестаньте бути підозрілою. Чоловік швидко зрозуміє різницю.

водна суперниця
Якщо ваша суперниця є представницею водной стихії, варто насторожитися. Ці жінки емоційні і загадкові, романтичні і сeксyальні.

Суперниця-Рак – це справжній янгол у плоті. Вона поводиться скромно і беззахисно, тому чоловік поруч з нею відчує себе справжнім героєм і захисником, що просто не може не сподобатись, особливо, якщо ви є сильною незалежною жінкою. Щоб позбавитися суперниці, боріться за свого коханого і провокуйте її. Безневинна маска  швидко зникне, а з’явиться холоднокрoвна безпринципова жінка, що відразу ж відштовхне чоловіка.

Жінка-Скорпіон – небезпечна разлучніца. Вона справжня фатальна жінка. Вона дуже розумна і сeксyальна, тому завоювати будь-якого чоловіка для неї не складе ніяких труднощів. Як же з нею боротися? У неї є один істотний недолік – жінка-Скорпіон дуже любіть гроші. Покажіть своєму коханому її меркантильність і свою бескорисливість.

Суперниця-Риба розумна і чуттєва, але влюблива і непостійна. Вона не зможе довго бути з одним чоловіком, періодично перемикаючись на інших. Вкажіть коханому на її легковажність і зрадливість, і перемога залишиться за вами.

земна суперниця
Ця жінка дуже розважлива і вперта, сильна, тактична і обережна. Вона зважує кожне своє слово, прораховує кожну дія, готова бути в тіні скільки завгодно, чекати зручного моменту.

Суперниця-Телець красива, доглянута і жіночна, що не може не привертати чоловіка. Вона вміє чекати слушної нагоди для атаки. Але розлучниця згодом захоче стабільності, і начне наполегливо цього вимагати, що, швидше за все, чоловікові не сподобається.

Жінки-Діви дуже рідко стають коханками. Вони для цього занадто правильні, тому і сам чоловік навряд чи захопиться суперницею-Дівою. Якщо ж роман все ж починається, значить, Діва дійсно закохалася.

Жінка-Козеріг, швидше за все, не стане відбивати чужого чоловіка. У неї інші цінності і вона ще в юності намагається врівноважити своє майбутнє життя.

Пам’ятайте, в ваших стосунках має бути кохання і гармонія, повага і розуміння. І тоді ваш коханий ні накого вас не проміняє, і найвитонченіші хитрощі розлучниць не подіють.

Джерело.

You cannot copy content of this page