fbpx

Повний Місяць і затемнення 19 листопада: чого очікувати кожному зі знаків Зодіаку

Повний Місяць 19 листопада буде дуже небезпечним. Саме тому астрологи вирішили розповісти, як він впливатиме на кожного з нас.

Почати варто з того факту, що цього разу повний Місяць буде не зовсім звичайним, адже 19 числа очікується неповне місячне затемнення в Тельці. Цей день входить до числа найнебезпечніших у листопаді, а також до найнебезпечніших загалом восени і навіть у році. Краще не ризикувати цієї п’ятниці.

Овен

Овни і так досить агресивні та імпульсивні, але 19 числа вони можуть переплюнути себе. Цей день їм краще присвятити самоті і якомога рідше спілкуватися з оточуючими. Також дуже важливо частіше проявляти скромність, не розповідаючи нікому про свої досягнення та цілі.

Телець

Тільців цей повний Місяць підштовхне до бажання всидіти на двох стільцях. Тільці можуть почати діяти необдумано і просто втратити гроші, час, сили та нерви. Якщо не ризикувати, то життя Тельців не зміниться. Місяць не буде проявляти негатив і наражати цих людей на небезпеку.

Близнюки

У Близнюків 19 числа можливі зіткнення з людьми консервативних поглядів. Це будуть не найприємніші зустрічі, які можуть закінчитися суперечками та сварками. Якщо думки розходитимуться, астрологи радять Близнюкам не стояти на своєму, давши можливість тому, хто мислить стереотипно, думати, що з ним згодні.

Рак

Раків повний Місяць 19 числа може підштовхнути до жорстокості та обману. Не слід маніпулювати людьми та спотворювати факти: це може призвести до повної втрати успіху. Ще астрологи радять не ставити нікому ультиматумів, не змушувати людей робити вибір. Місяць може віддзеркалити таку поведінку Раків, змусивши їх самих зустріти по дорозі дилему.

Лев

Всі позитивні риси Левів навколишні люди можуть просто перестати помічати. 19 числа не варто лізти зі шкіри геть, щоб комусь щось довести. Це все одно не подіє. Нехай люди думають, що думають. Вони самі потім усвідомлюють обмеженість своїх думок та світогляду.

Діва

Діви можуть стати дуже імпульсивними 19 листопада. Повний Місяць і затемнення можуть зробити так, що людям даного Знака захочеться скласти повноваження, трохи побачивши на горизонті проблеми. Діви не захочуть нічого вирішувати, і їм захочеться просто піти на якийсь час у тінь, забувши про проблеми та негаразди.

Терези

Терези 19 листопада можуть втратити контроль над своєю інтуїцією. Шосте чуття працюватиме неправильно, тому астрологи радять цим людям прислухатися до фактів, логіки та своїх близьких. Цей день краще не проводити на самоті, бо так у Терезів буде менше шансів на збереження успіху.

Скорпіон

Цього дня Скорпіони можуть втратити контроль за ситуацією. Місяць не на їхньому боці, тому їм варто дивитися в обидва. Важлива будь-яка дрібниця, будь-яке вимовлене слово. Потрібно бути обережнішими і уважнішими, особливо в моменти затишшя. Коли навколо тиша та гладь, це може стати ознакою того, що наближаються проблеми.

Стрілець

У цей повний Місяць Стрільцям в жодному разі не можна делегувати свої повноваження і тим більше перекладати відповідальність за свої помилки на інших людей. Всім тим, кому не вдасться уникнути помилок, астрологи радять поставитися до них філософськи. Помилки та негаразди 19 листопада можуть багато чого навчити Стрільців, відкрити їм очі на щось важливе.

Козеріг

Козерогам важливо з головою поринути у справи по дому. Важливо відсунути роботу другого план. Якщо зробити це неможливо, то потрібно хоча б не затримуватися на робочому місці довше, ніж звичайно. 19 листопада важливо якнайбільше часу провести в приємній обстановці. В іншому випадку повний Місяць змусить сфокусуватися на негативі.

Водолій

Водолії — люди, які тягнуться до нових знань та досвіду. У цей повний Місяць їм необхідно трохи призупинити цей процес, оскільки нова інформація може змусити їх засумніватися в правильності обраного шляху та життєвих цілей. Це може принести їм масу клопоту.

Риби

Рибам ці повний Місяць і затемнення принесуть безліч проблем у сфері кохання. Очікується, що більшість людей цього знаку стане не здатною до пошуку компромісів. Потрібно тримати себе в руках, якнайменше переживати по дрібницях і сперечатися через дрібниці з близькими людьми.

You cannot copy content of this page