fbpx

Неформалка, яка тікає з дому: Вся правда про життя зірки серіалів «Свати» і «Слуга народу» Анну Кошмал

Незважаючи на свій юний вік, вона вже встигла здобути звання найперспективнішої артистки України. Хто така насправді Анна Кошмал?

Анна народилася в 1994 році в Києві. З самого дитинства красива дівчинка мріяла опинитися на сцені і виступати перед величезною публікою. Але визначиться з напрямком вона не могла. Її приваблювала і хореографія, і вокал, і театральне мистецтво. Кошмал починає одночасно займатися і бальними танцями і грати невеликі ролі в місцевому дитячому театрі, при цьому не залишаючи й ідеї стати співачкою.

Після школи дівчина вступає до Київської академії естрадного та циркового мистецтв, де отримує музичну освіту. Батьки Анни весь час відмовляли дівчину, вважаючи, що для того, щоб стати успішною артисткою дівчині знадобитися величезна кількість грошей, яких просто не було в сім’ї. Але незважаючи на це дівчина вирішила добиватися своїх цілей. Вже під час навчання, вона вирішує сходити на проби серіалу «Свати» і з успіхом проходить їх.

Після того, як Анна здобула освіту в Києві, а зйомки були закінчені, Кошмал захотіла отримати і театральну освіту, цього разу в Москві. Як розповідала сама Анна, батьки на відріз заборонили їй продовжувати акторську діяльність, заявляючи, що дівчина даремно витрачає свій час. Тільки після того, як знаменитий Федір Добронравов і Тетяна Кравченко приїхали і особисто поговорили з батьками, ті погодилися і благословили дівчинку. Але в Москву вона не поїхала, вступивши в ту ж академію в Києві.

Здавалося б, з чого така суворість батьків. Але потім подружня пара зізнавалася, що дівчинка була «неформалкою» і часто тікала з дому, зникаючи на кілька днів, демонструючи таким чином свою незалежність. Але порука знаменитих акторів, заспокоїла батьків, таким чином «Свати» зіграли вирішальну роль в житті Кошмал.

Знімається Анна і в продовженні, де навіть виконує кілька своїх пісень, і український глядач пізнає її не тільки як талановиту актрису, але і гарну вокалістку. За роль Жені в цьому серіалі її двічі номінували на премію «Краща актриса телефільму або серіалу».

Читайте також: Вже не той: Як зараз виглядає і куди подівся красунчик 90-х EL Кравчук (фото)

У 2015 році Анна знялася в ще одному гучному серіалі «Слуга народу» виконавши роль племінниці головного героя. Після цього вона стає однією з найперспективніших актрис України.

На жаль, про те, чи є у 23-рьох річної красуні коханий достеменно не відомо. Так що молодим шанувальникам все-таки доведеться мучитися від невідомості. Сама Анна афішувати своє особисте життя не любить, але розповідала, що подобається в чоловіках їй почуття гумору, доброта і турбота. В соціальних мережах є фото з можливим хлопцем Кошмал, з яким вона відпочивала разом на популярному курорті, але на жаль ім’я красеня залишилося таємницею.

Зараз дівчина вже встигла знятися в 22 фільмах і серіалах, і продовжує в цьому році працювати над серіалом «Свати-7». Крім акторської діяльності дівчина створила свій бренд одягу Kosh.

Джерело.

You cannot copy content of this page