Нeймовірна богeмна фотосесія Тіни Кароль, артистка позувала y вишуканoму вбранні

Популярна українська співачка Тіна Кароль стала першою вітчизняною зіркою, яка з’явилася на обкладинці глянцю Harper’s Bаzaar за дев’ять років його існування. Артистка позувала в вишуканому вбранні від Alexander Terekhov, Dior, Versace, Prada, Miu Miu, Maison Esve, Yanina Couture і Calzedonia.

У самому виданні знімки з Кароль зайняли 14 сторінок. Тепер же вони вперше з’явилися в мережі. Автором фото стала Юлія Горбаченко. Пише glavcom.ua

Разом з фотографіями на сторінках видання було опубліковано інтерв’ю з Кароль, в якому вона наважилася відверто розповісти про своє особисте життя.

Наприклад, відповідаючи на питання про те, чи потрібен жінці чоловік, співачка сказала: «Як дівчинка, я розумію, що потрібен. Але, спілкуючись з жінками доросліший і мудріший, помічаю, що можна прожити повноцінне життя і без нього.

Читайте також:“Пишаюся трішечки собою, і навіть тобою, моя бездушна твaрино!”- відповідь Тіни Кароль фанату (відео)

Якщо чоловік – опора, то так – з таким знаходиш ще більшу силу, але якщо він тягар – втрачаєш себе. Життя з чоловіком- «якорем» нестерпне. Прощай, гра! Прощай, молодість! Це стосується і жінок.

Партнери повинні надихати один одного, а не обрізати крила, як би банально це зараз не прозвучало. Для чого потрібен чоловік? Щоб направляти жінку, але не керувати нею. Для здоров’я – психологічного і фізичного »

Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4