fbpx
Гумор,  Шоу-бізнес

Нeймoвіpнa “шлюбнa” пригода: Регіна Тодоренко “вийшлa заміж” (фото)

Відома українська телеведуча та співачка Регіна Тодоренко, яка зараз навчається у Лос-Анджелесі на кінорежисера, “вийшла заміж”!

Втім, жодних таємниць від шанувальників – зірка розповіла, що нeймoвіpнa “шлюбнa” пригода відбулася з нею уві сні, чим неймовірно потішила фанів. Пише “Глянець”

“Доброго ранку, народ. Мені сьогодні снилося, що я вийшла заміж за боксера, а на ранок усвідомила, що зробила помилку.

Все було так реалістично, в фарбах, що прокинувшись, мені здалося, що в кімнату повинен зайти дядько-чоловік з мого сну! Нісенітниця якась. Як каже моя мама: “дyрнe спить, дypнe снить”, – пожартувала Регіна.

Читайте також:Як сестри: Регіна Тодоренко показала свою маму-красуню (фото)

А шанувальники тим часом зацікавились темою весілля, адже нещодавно Регіна зізналась, що зустрічається з Владом Топаловим.

Можливо, сон – натяк на швидкий розвиток подій?

Доброе утро , ребята. Мне сегодня снилось , что я вышла замуж за боксера , а на утро осознала, что сделала ошибку. Все было так реалистично , в красках, что проснувшись, мне показалось, что в комнату должен зайти дядька-муж из моего сна🙈 чушь какая-то🤪Как говорит моя мама : «дурне спить, дурне сниться»🤣 А вам снятся сны? Фото – @linguamarina 🌎🌍🌏 #reginatodorenko #ре #регинатодоренко #регинапутешественница #losangeles

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)

You cannot copy content of this page