Неперевершена Катерина Бужинська показала, як святкує День народження і свої дивовижні подарунки

Народна артистка України Катя Бужинська сьогодні, 13 серпня, відзначає свій день народження. Перші привітання співачка отримала на сцені – так як ще вночі давала концерт в Рівненській області.

Шанувальники на стадіоні хором привітали співачку, а також популярний виконавець DZIDZIO зі сцени побажав всього найкращого Катерині в її день. Відразу ж після концерту іменинниця вирушила в аеропорт і вже вранці була в Греції, там вона отримала привітання від найближчих – чоловіка і дітей.

А ось один з шанувальників відправив Катерині в подарунок справжнє дерево. Вранці подзвонив кур’єр і повідомив, що її чекає габаритний сюрприз. Здивуванню артистки не було меж, так як побачити перед собою апельсинове дерево свого зросту вона була не готова.

Складність подарунка була не тільки в доставці дерева такого розміру, але і в тому, що з нагоди дня народження Катя з сім’єю на кілька днів вирішила вирватися до Греції. Очевидно, для шанувальника з України немає перешкод, щоб здивувати улюблену співачку.

Серед несподіваних подарунків було і гумористичне відео, записане і змонтоване фан-клубом артистки. Щаслива артистка в своє свято рано вранці навіть встигла зробити невелику фотосесію – і з апельсиновим деревом в тому числі. Для такого важливого дня Катерина обрала сукню в трендовому жовтому кольорі, а свій образ доповнила сережками-пензликами і жовтою пов’язкою в тон.

Читайте також: Пугачову наздогнала та ж біда, що і Лорак

За словами співачки, всього кілька днів вона проведе біля моря в Греції, так як вже через незабаром після Дня народження її чекає переліт в Україну на концерти:

Цей ранок мені запам’ятається надовго! Отримувати такі несподівані сюрпризи – завжди приємно! А ось діти мене теж порадували – старша дочка Олена співала приспів однієї з моїх пісень, а Дімочка і Катя танцювали. Такі подарунки – найцінніші.

А ось про подарунок від чоловіка артистка не стала розповідати, уточнивши, що це те, про що вона давно мріяла. Нагадаємо, апельсинове дерево – це не перший пам’ятний сюрприз від шанувальників, який артистка отримала в День народження. Одного разу скульптор з Луцька Василь Рижук подарував співачці сертифікат на трильйон чорнобривців, які сам же і виростив.

Джерело.