fbpx

Нeсподівано: Наталя Могилевська здивувала відвертим дописом

Чи не найбільші зміни за майже минулий 2017 рік відбулися з відомою українською співачкою Наталею Могилевською.

Зірка неймовірно схудла, змінила зачіску, повернулася на екрани – стала переможницею шоу “Танці з зірками”, а також з’явилася у кріслі дитячого “Голосу країни”. Пише “Глянець”

Днями, підбиваючи, мабуть, підсумки року, у своєму Інстаграмі Могилевська розповіла, як їй вдалося змінитися.

“Головним придбанням останніх років стало усвідомлення, що моя природа і головний талант за фактом народження – просто бути жінкою.

Читайте також:Ефeктно та cтильно: Наталя Могилевська прикрасила обкладинку глянцю (фото)

Раніше я жила за чоловічим принципом. Але ж жінка може бути успішною лише тоді, коли вона реалізовує свою природу.

Одного разу я написала на листочку всі традиційно чоловічі якості і жіночі. Виявилося, що жіночими я майже не користуюся. Тому протягом наступних п’яти років, день за днем ​​я акуратно розкривала кожну з них.

Намагалася знаходити в собі гнучкість, привабливість, красу, розвивати м’якість, материнське прийняття і прощення, вміння бути в тіні”, – написала Наталія.

“…В какой-то момент я даже думала завершить карьеру и вести жизнь, полную тишины, где-то на берегу тихой закарпатской реки в горах. Но учитель переубедил меня, сказав, что моя судьба и миссия заключаются в том, чтобы петь для людей и, главное, обучать и помогать другим быть успешными и самодостаточными. А если не стану этого делать, буду очень несчастна. Поэтому я вернулась, но уже совсем иной. Сегодня у меня новые цели и желания. Более того, к своему новому успеху я хочу прийти другим путем – полным достоинства, чистоты, правды, естественности и красоты, а главное – любви и уважения к людям”. #elle #mogilevskaya #натальямогилевская #могилевская

Допис, поширений Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya)

You cannot copy content of this page