Невістка мовчки встала, взяла торт, який вона спекла і легким рухом руки викинула у відро для сміття. Спокійно сіла за стіл і рівним тембром голосу видала: «Мамо, вам же не сподобалося»!

Моя сусідка, дівчина років 27, дуже активна і життєрадісна. Завжди на позитиві, любить готувати і з задоволенням пече торти, булочки і всяку смакоту. Кілька разів мене навіть пригощала. Особливо смачним мені здався її торт «наполеон», яким вона мене пригостила минулого тижня. Я їй сьогодні під час останньої зустрічі про це сказала і подякувала. На що вона мені розповіла, про випадок, який стався з нею вчора.

Живе вона з чоловіком в будинку його батьків, тобто зі свекром і свекрухою. Часто до них в гості приїжджає сестра чоловіка з дітьми, побачити бабусю і дідуся. І ось вчора вона в черговий раз приїхала в гості і привезла з собою торт «наполеон» з супермаркету. Невістка, чи то пак моя сусідка, з нагоди їхнього приїзду вирішила теж спекти цей горезвісний торт – так би мовити порадувати гостей. Ось так вийшло, що не домовляючись до сімейного чаювання у них виявилося два торта.

Сіли значить вони пити чай і вирішили, щоб нікого не ображати порізати торт і той, який спекла невістка і той, що привезла дочка. А свекруха візьми та скажи, що в покупному торті крем смачніший, вершковий, такий їй більше подобається. Невістка мовчки встала, взяла торт, який вона спекла і легким рухом руки викинула у відро для сміття. Спокійно сіла за стіл і рівним тембром голосу видала: «Мамо, вам же не сподобалося»!

Свекруха аж рот відкрила від здивування! Правда ніхто нічого не сказав, а чоловік після підтримав, правильно, каже, зробила! Ймовірно, свекруха хотіла похвалити дочку, а вийшло, що образила невістку, але невістка не дала себе в образу! Наступного разу думати будуть, відповіла мені сусідка! Мені здається правильно вчинила, а ви як вважаєте?

Фото ілюстративне з вільних джерел