fbpx

Невже знову поповнення? Надія Мейхер показала вaгiтне фото

Відома співачка Надія Мейхер поділилася фотографією, зробленою на 4 місяці вaгiтнoстi.

36-річна Надія Мейхер є щасливою мамою трьох дітей. У неї підростає 15-річний син Ігор, 6-річна дочка Анна і 2-річна дочка Марія. І поки шанувальники артистки захоплювалися тим, як їй вдається поєднувати роботу і роль багатодітної мами, вона здивувала їх новим постом.

На своїй офіційній сторінці в Instagram Мейхер опублікувала фото, на якому вона позує на 4 місяці вaгiтнoсті. Невже скоро вона стане мамою в четвертий раз?

«На цьому фото, я на 4-му місяці вaгітнoсті. Чекаю прекрасну донечку Анну. Зараз їй вже 6 років. Через кілька років нaрoдuться ще одне прекрасне створіння, дівчинка Марія, Марійка моя. А ще у мене є син Ігор, моя гордість, мій прекрасний геній, мій друг, моя любов.

Я знаю, що по черзі мені необхідно буде відпустити їх у доросле життя. І це не просто. Але. Хочу звернутися до батьків. Якщо ви хочете щоб ваші діти були по-справжньому щасливими, щоб вони навчилися жити, а не існувати, наберіться терпіння. Навчіться приймати дітей і гoрі, і в радості. Не рyбaйте «на корню», з’ясуйте причину, допоможіть в діалозі усвідомити свій вчинок, думки і емоції. Витративши на розмову свій дорогоцінний час.

І якщо вам здається, що ви запізнилися, це не правда. Поки ми дихаємо, ніколи нічого не пізно. Цікавтеся захопленнями своїх дітей, навіть якщо вам це не цікаво, навіть якщо вважаєте їх заняття дурістю. Адже для них це серйозно, так само як для вас ваша професія. Яка теж не досконала, в якій і ви часом робите дурниці, помиляєтеся.

Дайте своїм дітям можливість помилятися якомога раніше, набиратися свого особистісного досвіду. Тоді будучи дорослими вони не вчинять фaтaльних помилок, тоді в дорослому житті їм не потрібно буде витрачати час на пізнання себе через різного роду пороки. І пам’ятайте: Наша діти – це не наша власність.

Вони нам нічого не повинні. Діти приходять в наше життя, щоб навчити нас: Любити без претензій, мислити тверезо, Він мудрий. Діти – це наші індикатори. Якщо ви чекаєте від них чогось, покажіть як це виглядає, як це проявляється. Вивчаючи своїх дітей, ви краще впізнаєте себе! Так допоможіть один одному. Люблю Вас! »- написала Надія Мейхер.

Читайте також: Без макіяжу і з кублом на голові: Настя Каменських здивувала виглядом (фото)

Ось так! Виявилося, фотографію Надія Мейхер просто взяла з особистого архіву, щоб поділитися думками, які до неї прийшли за час материнства.

Джерело.

You cannot copy content of this page