Ніна зустрілася зі своїм шкільним коханням, а потім знову і знову. Загалом, після цього вона зібрала найнеобхідніші речі, сказала чоловіку, що за дитиною повернеться пізніше і поїхала до того самого кохання. Але там її чекав сюрприз не з приємних

У старших класах Ніні дуже подобався хлопчик з паралельного класу. Він був класний, гарний, модний, він подобався дуже багатьом дівчаткам. Так що коли він звернув на неї свою увагу, Ніна була щаслива. Вони зустрічалися півтора року, до закінчення школи. А потім цей хлопчик сказав, що їм треба розлучитися. Тому що він відчув, що їх любов якось ослабла.

Ніна дуже болісно пережила цей розрив, багато сумувала, писала любовні вірші, плакала. Але там почалися іспити, потрібно було вступати, потім навчання, перша сесія. Сум відійшов на задній план. На 3 курсі Ніна познайомилася з майбутнім чоловіком Вадимом, він навчався на суміжній спеціальності. Вони почали спілкуватися спочатку на перервах між парами, потім якось сходили погуляти після занять. Та й почали зустрічатися.

А через рік після закінчення інституту, вони одружилися. Ще через рік у них народилася дитина. Вадим був хорошим чоловіком і батьком. Працював, допомагав з дитиною, до Ніни ставився з трепетом. Так минуло ще кілька років, життя йшло рівно і приємно.

Але тут в одній відомій соцмережі Ніна побачила в рекомендованих друзях того самого «хлопчика». Піддалася якомусь пориву і написала йому. Він відповів і кілька тижнів вони просто переписувалися про колишніх однокласників, про життя, згадували якісь сценки зі шкільного життя. А згодом він запропонував зустрітися, погуляти. Ніна трохи сумнівалася, але потім подумала, що нічого в цьому поганого немає.

Чоловікові вона сказала, що зустрічається з колишньою однокласницею, просто щоб він не хвилювався. Зустрілася вона зі своєю шкільною любов’ю, вони погуляли, потім зайшли в кафе. Посиділи, випили, розмови ставали все більш відверті. Так що через кілька годин вони вже були в його квартирі.

Додому Ніна повернулася пізно, чоловік був дуже незадоволений, залишок вечора минув на підвищених тонах. Але потім ніби як помирилися. За тиждень Ніні знову запропонували зустрітися. І вона погодилася. Як вона каже, що це було, як мана. Вона розуміла, що чинить погано, але не могла відмовитися. Вони знову зустрілися, знову гуляли і знову вечір закінчився в його квартирі. Ніні було соромно, але вона відчувала себе такою живою, справжньою і окриленою.

Вона знову повернулася додому пізно, її знову чекав чоловік. Цього разу в будинку вирував уже повноцінний скандал. Через годину з’ясування стосунків, Ніна не витримала і зізналася, що вона не з однокласницею зустрічалася. Загалом, після цього вона зібрала найнеобхідніші речі, сказала, що за дитиною повернеться пізніше і поїхала до свого кохання. Їй було страшно, але вона була переконана, що вчинила правильно.

Вона приїхала, він відкрив їй двері і дуже здивувався. Виявляється, що їхні почуття були далеко не взаємні. Він просто з нею зустрічався, ностальгії заради, але ніяких серйозних намірів у нього не було. Він дозволив їй переночувати у нього, але вранці відправив назад додому. Чесно їй сказав, що її проблеми – це її проблеми і їм краще більше не бачитися.

Вона повернулася додому. Чоловік її зараз не виганяє, але і не спілкується, стосунки у них на нулі, близькості, довіри більше немає. Судячи з усього чоловік поки не йде тільки через дитину. Ніна в розпачі і не знає, що їй зараз робити. Чи то треба розлучатися і намагатися почати життя з чистого аркуша. Чи то треба молити чоловіка про прощення, але тут незрозуміло, а чи зможе він коли-небудь пробачити.

Фото ілюстративне з вільних джерел