fbpx

Новорічний випуск Кварталу 95 із сценкою про “Буратіно, який став Буратіною”, розізлив мережу

Новорічний випуск Кварталу 95 із сценкою про “Буратіно, який став Буратіною”, розізлив мережу.

Коміки вже попросили вибачення за невдалий жарт. На інцидент відреагували й на каналі “1+1”, де показали цю мініатюру. Пише “Радіо максимум”

Відзначимо, що сьогодні о 14.00 активісти проведуть мітинг проти, тpанcфoбії, рacuзму, та будь-якої кcенoфoбії на телебаченні. Саме новорічний випуск студії Квартал 95 під назвою “Кто строгал Буратино-каминг-аут в ТЮЗе” став поштовхом до акції.

У зв’язку з дискусією, яка розгорнулась в соціальних мережах стосовно цієї мініатюри з новорічного випуску “Вечірнього кварталу”, телекомпанія “1+1” визнала наявність епізодів, які “могли викликати звинувачення у неповазі до ceксyaльних меншин”.

Читайте також: “Така ніжна і красива”: Маша Єфросиніна показала, який вигляд має без макіяжу (фото)

“Приносимо вибачення за цей епізод та запевняємо, що у нас не було жодного наміру образити будь-кого. Телеканал “1+1” вилучив цей епізод зі своєї бібліотеки. “1+1 медіа” переконана, що ми маємо жити у відкритому та толерантному суспільстві. Саме тому, ми не хочемо уникати теми меншин, яка є частиною сучасного життя, і висвітлюємо її, зокрема у випусках новин,” – наголосили представники каналу.

В “1+1” додали, що наразі в ЗМІ відсутні стандарти роботи з такою темою, особливо, коли йдеться про гумор.

Канал, як і студія “Квартал 95”, пообіцяв надалі більш ретельно зважати на вибір, характер та підходи у висвітленні тем, які зачіпають інтереси меншин.

facebook