Нoвий гyчний скaндал: Eкс-чоловік Седокової вiдiбрав у неї молодшу донечку (фото)

Поки шанувальники відомої співачки дивувалися, де на світлинах Анни Седокової молодша донька Моніка, сама зірка, як виявилося, намагається повернути її від свого екс-чоловіка Максима Чернявського.

Адвокати колишнього чоловіка Анни вже змогли домогтися того, щоб її зустрічі з дівчинкою проходили в присутності наглядачів і лише за згодою чи присутності Максима або його бабусі.

Читайте також: “На щастя, весілля тpиває лише день”: Щoб виїхати за кордон, чернівчанка викоpистала чоловіка, який її кохав

Анна може говорити з донькою.

“Головним свідком проти мене виступила його бабуся, з якою зараз і живе дочка. Сказали, що я небезпечна для дитини, можу відвезти її в Росію, і так як між Росією і Америкою не укладено пакт про Гаазьку конвенцію, є ризик для Моніки як для громадянки Америки, що я її не віддам. На мене обрушилися система, найдорожчих адвокатів. Тепер я можу зустрічатися з дитиною, йти з нею в кіно виключно в присутності наглядача, повинна говорити з донькою виключно англійською, а Моніка її погано знає, не розуміє, чому мама себе так поводить, чому ми не разом, а я не хочу їй цього пояснювати!” – розповідає Анна.

Джерело.