Новий коханий Ані Лорак – колишній чоловік-зрадник співачки TAYANNA. Зірка відверто розповіла про стосунки (відео)

Співачка TAYANNA розповіла всю правду про стосунки з Філіпом Коляденко і колишнього чоловіка Єгора Гліба.

Тетяна Решетняк стала гостей шоу Слава+, яке щотижня виходить на YouTube-каналі “Люкс ФМ”. В рамках інтерв’ю артистка чуттєво розповіла про роман з учасником групи KADNAY, Філіпом Коляденко.

Так, співачка спростувала чутки про розрив, ініціатором якого був Філіп. Тетяна зізналася, що ці тривалі відносини завершила саме вона. За словами зірки, це була вимушена жepтва:

“Коли ти розумієш, що чоловік молодший за тебе, і в нього попереду ціле життя для розвитку, для пошуку себе, для самовдосконалення. І коли ти розумієш, що ти тяготишь людину собою, сім’єю, дитиною, а він до цього ще не готовий.”

Решетняк зазначила, що обмірковувала своє рішення протягом двох місяців і більше не хотіла продовжувати стосунки, адже потім дорогу людину відпускати було б ще важче.

“Я просто його відпустила і зрозуміла, що так буде краще для нас обох. Він ще молодий, йому треба ще погуляти, пописати пісні, поїздити на концерти, покидати мокрими майками у дівчат. У нас були неземні відчуття і почуття, адже Філіп дуже мене надихав. Однак не можна бути егоїстом, треба відпускати, коли внутрішньо відчуваєш, що людині потрібна свобода.”

Читайте також: Вона знову щаслива: Лорак підтвердила чутки про роман з на 14 років молодшим чоловіком (фото)

До речі, саме під час роману з Філіпом TAYANNA написала пісню “Фантастична жінка”, яка так полюбилась її шанувальникам. В інтерв’ю українська знаменитість також розповіла про колишнього чоловіка і батька свого сина Даніеля — саунд-продюсера Black Star Єгора Гліба. Нагадаємо, зараз чоловік зустрічається зі співачкою Ані Лорак.

“Мій колишній чоловік, який є батьком для мого сина, був юхуу (гуляючим чоловіком). Зараз він напливами з’являється в житті Даніеля: він приходить до сина, пограв-пограв зі словами: “Боже, це мій син, я його обожнюю, це мій всесвіт”, а через два дні знову, як хвиля, зникає. І потім знову приходить через півроку.”

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram