fbpx
Життя

Новина про те, що Олексій кинув Тамару, була для всіх як грім серед ясного неба. Залишив з п’ятьма дітьми і пішов до молодшої

Коли Олексій з Тамарою одружилися, чоловік сказав, що мріє про велику сім’ю. Дружина пообіцяла цю мрію виконати. Тамара ні крапельки не сумнівалася в тому, що її Олексій буде найкращим чоловіком та батьком і що їх чекає довге і щасливе сімейне життя.

Через рік після весілля у молодого подружжя народилася дівчинка. Через якийсь час Тамара зрозуміла, що вони знову чекають поповнення. І знову дочка. Потім народилися ще дві дівчинки. Олексій душі в них не чув, але дуже хотів сина, спадкоємця. Тому зважилися і на п’яту дитину. І таки хлопчик. Щастю батька не було меж. Джерело

Їх вважали ідеальною парою, зразковою сім’єю. Тамара була доброю господинею: дітки завжди чистенькі, в будинку порядок. Олексій старався, щоб дружина і діти ні в чому не мали потреби. Не сказати, що жили заможно, але все необхідне було.

Новина про те, що Олексій кинув Тамару, була для всіх як грім серед ясного неба. Пішов до іншої, молодшої й без дітей. Незабаром подав на розлучення. Спочатку відвідував дітей регулярно, допомагав грошима, дарував іграшки.

Але з часом став віддалятися, обмежившись лише аліментами. Мабуть, впливала молода дружина, не хотіла ділити його ні з ким. Тамара скандалів не влаштовувала, нічого не просила. Гордість не дозволяла.

На шиї у старенької мами Тамара сидіти не хотіла, тому почала пекти торти на замовлення. Випічка завжди була її коником, і вона вирішила використати це для заробітку. Важливим плюсом було і те, що вона завжди буде поруч з дітками. Спочатку замовлення надходили від подруг і родичів, а згодом з’являлося все більше бажаючих покуштувати Тамарині десерти.

Було нелегко, але жінка ніколи нікому не скаржилася. Працювала як бджілка, ростила діток. Дуже старалася, щоб жили не гірше за інших.

Відтоді минуло чимало років. Діти виросли, створили власні сім’ї, подарували Тамарі онуків. Нещодавно жінка відзначила 60-річний ювілей. Це був, напевно, найкращий день народження в її житті.

Обговорюючи майбутній ювілей з дітьми, Тамара сказала, що хотіла б відзначити його скромно. Вирішили, що гостей кликати не будуть, а щоб мама у свій день не бігала і не метушилася, підуть разом в найближче кафе.

У день народження молодша дочка, яка живе з Тамарою, вручила їй подарунковий сертифікат на послуги салону краси й сказала, що їм хотілося б, щоб матуся була найкрасивішою і що о 14:00 на неї чекають майстри.

Тамара думала, що йде на стрижку і манікюр. Виявилося, що була оплачена ще купа косметичних процедур. Ніколи жінка не витрачала на себе стільки часу.

Майстри постаралися. Тамара помолодшала років на 10. Вона уявляла, як здивуються діти, коли вона з’явиться в кафе. Залишалося тільки зайти додому і надіти красиву сукню.

Читайте також: “Нам невістка голодранка непотрібна!” – Заявила мені мама коханого, як тільки дізналась про наші стосунки. Спочатку батьки забрали його з міста в село, а потім з’явилася раптова наречена і зіграли весілля. Та це був не кінець в нашій історії

Відкривши двері й ввімкнувши світло, ювілярка раптом побачила дітей, онуків, родичів і друзів. Вона не вірила власним очам. Подібне вона бачила тільки в фільмах.

Виявилося, діти вирішили влаштувати мамі сюрприз, запросивши близьких їй людей і взявши організацію свята у свої руки.

Будинок був прикрашений кульками, стіл ломився від страв. А на завершення свята діти винесли мамі великий торт, по краях якого сиділи 5 фігурок немовлят, а по центру був напис: “Спасибі, рідна!”.

You cannot copy content of this page