Нумерологічний прогноз для тих, хто народився 6 лютого

Люди, народжені 6 лютого, комунікабельні і чутливі, милі і приємні, мають багато друзів і знайомих. Їм не подобається обмеження, шаблони, рамкі- люблять оригінальність, самобутність і несхожість на інших. Бути коханими – найяскравіша потреба у народжених 6 лютого. Секрет їх популярності полягає в двох компонентах – приємній зовнішності і товариськості.

Вони дуже цінують особисті стосунки. Сім’я і підтримка – одні з важливих складових їх щасливого життя. Втрачають себе при контролі партнера або стають дратівливими, коли партнер апатичний. Народжені в цей день далекоглядні і люблять винаходити нестандартний підхід навіть до стандартних речей, добре розбираються в людській психології і не дають оточуючим ввести себе в оману.

Для народжених 6 лютого дуже важлива популярність, хоча б у вузькому колі, увагу, якими їх можуть обдарувати навколишні, їм важливо визнання. Також їм важлива думка оточуючих про них – що скажуть, що подумають, як відреагують. Це говорить про глибоко заховані комплекси і невпевненість в себі. Їм притаманне глибоке почуття провини за скоєні помилки. Часто виправдовуються або багато і довго пояснюють, щоб зняти з себе провину і захиститися.

Багато з них нерішучі, їм важко відстояти свою точку зору саме тому ними можуть маніпулювати сильніші. Такий нерішучий характер створює чимало проблем, це виливається у внутрішню дисгармонію і недуги, розвивається пригніченість, що в підсумку позначається на здоров’ї. Особливо це проявлено в першій половині життя. Коли ж вони виробляють життєстійкість, твердість і впевненість в собі, то характер змінюється. Здійснивши зміни, вони зможуть стати щасливими і багатими. Інакше сірість, труднощі і розчарування будуть осягати їх на кожному кроці.

Порада
Перестати залежати від думки і судження про себе. Навчитися прощати, приймати людей такими, як вони є. Відпускати старі зв’язки, не зволікати за собою минуле

Головні аспекти 2018 року для народжених 6 лютого

Читайте також: Чому 6 лютого не сідають за стіл після заходу сонця, і як хліб передбачає майбутнє

Довго хотіли привнести в життя щось нове, довго не наважувалися? Час використовувати енергію року для заявки про свої амбіції, почати діяти по максимуму. Дозвольте собі зайнятися тим, що вам найбільше подобається, викликає у вас найбільше натхнення. Саме час записатися нарешті на курси, поміняти роботу, зайнятися спортом, змінити імідж, стиль почати нове життя. Перші два-три місяці зажадають маси зусиль, але не варто кидати розпочате на півдорозі. Це рік великих можливостей і вибору шляху на найближчі дев’ять років.

Шукайте і не втрачайте нові можливості, цікаві ідеї. Якщо відчуваєте в собі творче натхнення – творіть! Можливо, через кілька років ця творчість стане вашим основним заняттям. Енергія на підйомі – сміливо робіть крок вперед, покладаючись лише на себе. Рухайтеся вперед рішуче і сміливо, яскраво виявляючи свою індивідуальність. Життя дає шанси – головне їх використовувати і зробити правильний вибір. У вас все вийде!

Нумеролог Надія Штабская

Джерело.