Одна така чоловіка все докоряла, що все-то у них не як у людей. Он у подружки шубка-то норкова, а у неї зі щура якогось. Друзі їхні до Таїланду та на Сейшелах всяким відпочивають, а вони в Туреччину і їздять тільки. Зовсім мужика заїла, а потім багатія знайшла. Та життя так провчило, що лікті гризе собі зараз

Чоловік думав, що схаменеться як дитя народиться, та де там. Дочка-то у них народилася, так. І дружина, як і належить, вдома з нею засіла. Ну він піднатужся та з нагоди народження дочки айфон їй купив наймодніший. Та як дитина зраділа прямо. Буде тепер і їй перед подружками чим похвалитися теж. Тільки ось подарунок-то він дружині купив, а проблеми нові бонусом, так би мовити, йому дісталися.

Піде з донькою гуляти так поки та в колясці спить, дружина по інстаграмам всяким в айфоні тому шарить. А там, бач, мода у тих що теж одночасно з дітьми сидять, життя-буття своє фоткати і хвалитися потім, значить. Та теж аккаунт там завела та й стала фотографії робити. І виклала навіть. Тільки сумно їй стало. У інших-то коментують та лайкають, а у неї тиша.

Та фотки чужі розглядати кинулася. Ну і думає собі така – звичайно, мовляв, он ляпота-то яка на чужих фотках! У однієї дитя по килиму перському повзає, а у неї ковролін звичайний. В іншої коляска як мерседес старий коштує, а чоловік їм простеньку та бюджетненьку купив. Сором та сором просто. Від переживань таких у неї мало молоко не пропало навіть.

Ну скандал чоловіку і закотила, якщо коротко. А той їй і заявив, що старається, мовляв, з усіх сил своїх. І пожартував ще, що при запитах таких заміж би за олігарха виходила. Він якось пожартував, а їй думка про олігарха міцно в мізки запала. Хоча ні, в мізках для думок місця не було. Так що в голову просто.

Закинула вона інстаграми і давай по іншим сайтам нишпорити. Тим, на яких собі пару шукають. Та не утіх швидкоплинних заради, а з серйозними намірами. І хоч кажуть, що ймовірність чоловіка способом таким знайти нуль цілих і скільки ж десятих, та ось і на стару, як відомо проруха буває.

Серйозний та забезпечений чоловік їй трапився. А що дочка є, його і не збентежило навіть. Він не олігархом був, але бізнес цілком собі прибутковий мав. Через той бізнес і часу не було у нього на знайомства з жінками. Тільки на сайтах хіба. Спілкувалися вони місяців шість, а потім і запропонував їй від чоловіка до нього піти. А та і погодилася. Ну і почалося у неї зовсім інше життя, звичайно. Таке гарне. Недовго тільки.

Дочка її в школу пішла, у них ще одна народилася, а олігарх той взяв та й розорився. Підставили партнери його, та так, що і винен ще залишився. І довелося їм і особняк продати, і автомобілі по самі бампера затюнинговані та в скромненьку хрущовку переїхати. Добре хоч олігарха того колишнього на роботу з зарплатою, хоч і невеликою, взяли.

А чоловік колишній давай доньці допомагати. Як ляльку одягнув, планшетів та інших гаджетів накупив різних. А потім і зовсім в школу приватну найкращу перевести запропонував і навчання її оплачувати взявся. А як канікули – так то в Париж її везе, то на Балі. Тому що на роботі він добре так піднявся.

Дружини нової не було у нього, а ось гроші, навпаки – були. Дочка-то до п’ятнадцяти років стала як принцеса. І ні в чому відмови від батька не знала. Через це примхлива та розпещена стала. А поряд сестричка її підростала. І все зрозуміти не могла, чому нових одежинок не купували їй, а носити доводилося те, що від сестри старшої залишалося. А мода-то, вона на місці не стоїть.

Ось в школі над нею і сміялися. І школа не елітна, в якій старша вчилася, а та, що через вулицю прямо. Сестричка-то розповідає, що у них навіть на конях їздити вчать, а в її школі гурток шаховий, та й годі. І ще через те що сестра на канікули по закордонах їздить, а її до бабусі в село відправляють, на батьків ображалася. А як підросла, на матір кричати почала та посуд бити стала.

Матуся-то її знову моду взяла чоловіка за життя неправильне докоряти. Той з роботи прийде, дружина скандалить, дочка в істериках б’ється, а падчерка зверхньо на нього дивиться. Не життя-буття у мужика, а справжнісіньке пекло. Той рік помучився, взяв та й розлучився. І залишилася та без чоловіка. Так з дочками і живе.

Одна подругам про неї, що та прислуга її бреше, а інша кожен день, що у інших людей життя багатше та краще їй розповідає. Ось як чоловік колишній помстився витончено. Копію її виховав. Ну чи життя провчило.

Автор – Helina Bentsioni

Фото ілюстративне з вільних джерел