fbpx
Життя

Одного ранку мій тато відмовив вaгiтній жебpaчці і не подав копійки. Та вже за мить змінив рішення і це перевернуло її життя. Я пишаюсь ним!

Одного ранку він їхав на роботу і заїхав на заправку, щоб заправитися. Там була вaгiтна дівчина, 19 років, яка просила милостиню. Вона попросила допомоги у батька, а він сказав, що на жаль у нього немає дрібних і сів у машину, щоб поїхати.

Але через мить, виліз і запитав дівчину, як вона докотилася до такого. Дівчина сказала йому, що вона посварилася з батьками, так як вони не схвалювали її вибір у житті. Мабуть, вона завaгiтнiла поза шлюбом, і вони вигнали її.

Мій батько запитав її, чи є у неї робота або якась фінансова допомога? Дівчина відповіла, що ні. І тоді мій тато приймає рішення після розмови з нею, він дає їй свою візитну картку і говорить, щоб вона подзвонила йому завтра.

Читайте також: Дівчинку звати Світланка, їй три місяці. Потурбуйтеся, будь ласка, про мою дитину, у мене зовсім немає грошей на її утримання

Дівчина зателефонувала йому, і мій батько запросив її, щоб зустрітися з ним в офісі. Потім вона пройшла співбесіду. А через тиждень дівчина почала працювати, її завданням для початку було просто відповідати на телефонні дзвінки та інші дрібні доручення. В результаті дівчинка стала одним з помічників керівників, і тепер у неї є її маленька сім’я, і вони прекрасно з усім справляються!

You cannot copy content of this page