Одного разу прийшла в офіс зустрічати маму, дочка секретарки. А та ростила дочку одна і не завжди виходило викроїти гроші на обновки. Начальник це знав, премії давали на філію, і він їх розпилював. Зате, не посоромився дитину підколоти, що бомжі одягаються краще

У Ані начальник був досить вредним і прискіпливим. З тих людей кого в дитинстві постійно ганяли, а потім він доріс до шкіряного крісла і вирішив показати, хто тут бос. Ну і ганяв всіх починаючи від кур’єра, якого і належить ганяти, закінчуючи заступником – Анею.

Ненавидів його весь офіс філії. Гаразд би претензії були б обґрунтовані, а так він просто міг висміяти людини при всіх. Одного разу прийшла в офіс зустрічати маму, дочка секретаря. А та ростила дочку одна і не завжди виходило викроїти гроші на обновки. Начальник це знав, премії давали на філію, і він їх розпилював. Джерело

Але навіть в голову не прийшло підкинути грошенят секретарю на премію. Зате не посоромився дитину підколоти, що бомжі одягаються краще. У дитини сльози, істерики. Мама стоїть червона від сорому. Цей жартівник регоче.

Природно, колектив приголомшений, начальник благополучно втратив останні шанси хоч на якусь повагу.

А тут у нього приїжджає сестра з мухопопська, закінчила на кшталт, якийсь інститут і він зібрався її в штат брати. Соромитися він не став, одразу на посаду заступника – замість Ані. Спочатку начебто чутки чутками, потім виявилося так і є. Викликає її, каже, бери дорогенька ручку з папером. Іди пиши заяву на звільнення. Через годину після обіду чекаю тебе з заявою, пропуском і занеси звіти, що говорив зробити.

А начальник любитель поїсти незвичайну їжу, то локшину китайську, то устриць, то суші. Скільки ходив народ з філії на обід до їдальні, жодного разу його там не бачили за салатом з картоплею. Тільки кур’єри до нього в кабінет.

А при всій любові поїсти жадібний був за межею. Не соромився замовляти набір в 1 кг суші за 200 гривень з урахуванням доставки. І при цьому ні щоб вибрати перевірену, нехай і не дорогу доставку – ні, цей гурман все експериментував. Порівнював швидкість доставки, якість, ввічливість … за 200 гривень то …

Ну і доесперементувався, Аня не встигла до нього дійти до закінчення обіду, а того вже на швидкій везуть. Добре так поїв, що тижнів зо три на лікарняному.

Читайте також: Оксана не забуде ніколи те щастя, коли мама на день народження подарувала їй новеньку куртку. Не самошиту, не з чужого плеча. Таку нову – з етикетками. Тато теж «привітав» дочку. Прийшов наступного дня і відібрав і куртку, і останні копійки грошей. Після чого забравши залишки торта пішов

Через 2 дні з центрального офісу до них приїжджає заміна. Мужичок такий адекватний. Дали йому завдання розібратися, що й до чого. Самому залишатися до повернення начальства або передати комусь із співробітників їх філії тимчасово справи.

Той документи дивиться, там неточності. Став розбиратися, а сушиїд цей виявляється крав. І підправити все не встиг. До здачі звітів час був, а лікарняний в плани не входив.

Через 2 тижні внутрішньої перевірки Аню призначили керівником, а сушиїда за статтею. Гроші повернув, тому обійшлися без галасу. Ось так тухлі суші Аньку врятували.

Фото ілюстративне, з вільних джерел