fbpx
Життя

Одразу після закінчення університету молода дівчина прийшла до сільської школи вчителювати. Там доля підкинула їй кохання, далі все неслося як у кіно. Але як виявилося, на нього уже кинула оком директор школи. Тому влаштувала дівчині “цирк”, а не робочі будні

Юля закінчила університет, і отримала роботу у одній із сільських шкіл району.

Так як вибір був не великий, а досвіду треба десь набиратися, не стала довго думати.

Винайняла в селі стару хатинку, де ніхто не жив, помало облаштовувалася, і почала працювати.

В школі не було багато дітей, кожного знала по імені, любила те, чим займається, тож почувалася на своєму місці.

Директор, старша жінка, за 50 років, самотня. Не дуже добре ставились до красивої і молодої Юлі. Все кидала колючі жарти в її бік, критикувала одяг, у якому дівчина приходила до роботи.

Юля була розумна, лагідна, і хитра. То ж не вступала у конфлікти із старою заздрісною жінкою. Просто посміхалася і казала, що та має у всьому рацію.

Минуло півроку, школа готувалася до нового Року, встановили у спортзалі велику ялинку, молода дівчина прийшла допомогти прикрасити, і там познайомилась із красенем вчителем фізкультури.

Він як і вона вже рік після університету працював у школі, дуже зрадів новому знайомству.

Відразу між ними появилася симпатія.

Він час від часу пропонував Юлі допомогу біля старенької хати.

Директор школи дізнавшись про те, що молоді люди зустрічаються почала всіляко шкодити Юлі.

Спеціально робила такий графік, щоб у них уроки були у різний час і різні дні, псувала журнали і записи дівчини.

На зборах привселюдно наговорювала на дівчину, казала що її досвіду не достатньо, що вона не гідна бути вчителем у цій школі.

Коли був останній дзвоник, вчитель фізкультури привселюдно освідчився Юлі на урочистій лінійці, чим і втер носа старій директорці.

Вони звільнилися із школи, побудували біля хати теплиці, і займаються сімейним бізнесом.

Читайте також:  Я була у лікаря, почула серцебиття. Маю фото як маленьке серденько ритмічно бʼється. Моєму щастю не було меж. Довгоочікуване життя у мені. Але щастя тривало тільки 10 тижнів. Чому? Розказую

Ось так, коли двоє дивляться у одному напрямку, завжди з того буде толк. А старим і самотнім жінкам скажу, шукайте до свого чобота пару. Десь вона тай є.

Автор: Mavka

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page