Оголошено нових ведучих шоу “Орел и Решка” (фото)

Здається, після того, як шоу “Орел и решка” покинула Леся Нікітюк, серед ведучих почалася справжнісінька чopна смуга: після Лесі пішла Регіна Тодоренко, днями про аналогічне рішення заявила Наталі Неведрова і навіть тимчасові ведучі не змогли зацікавити публіку, щоб повернути попередній інтерес до програми.

Втім, шоу триває і вже стало відомо, хто повернеться та з’явиться вперше на екранах у новому сезоні: так, ми знову побачимо Колю Серьгу, а компанію йому складе актриса та блогер Марія Гамаюн.

“Я пішла в свій улюбленийй заклад з фаст-фудом і зняла там дуже смішне відео, – розповідає Марія. – Відправила його продюсерам “Орла і решки” – і через деякий час мені сказали “так “! Я спочатку навіть не повірила. Моя мрія збулася! Трохи пізніше вже почала стрибати, верещати, дзвонити сестрі і подрузі. Подорожі – це моє життя. Я змінила 3 ​​міста для постійного проживання, 4 будинки, 7 шкіл і 3 інститути. Коли я перебуваю в одному місті більше тижня, мені стає нудно.

Останній раз, коли робила “карту бажань”, клеїла туди тільки картинки подорожей – різні приголомшливі місця. Працює ця штука, по ходу, хлопці! Мені пощастило стати провідною саме “Морського сезону”: я просто створена для того, щоб лежати на пляжі і кайфувати! Я родом з курортного міста і точно знаю все про море!”.

Коля Серга зустрів нову співведучу дуже тепло: “Я – фанат Марії. Вона – всебічно розвинена людина, – каже Коля. – Дивився всі фільми з її участю. Деякі навіть переглядаємо всією сім’єю. Ще у неї дуже крута музика. У мене є всі її альбоми на пластинках. Ми з друзями збираємося по четвергах і слухаємо її пісні, я підспівую. Я радий, що Маша буде вести проект “Орел і решка” зі мною! це значно краще, ніж, якби вона вела це шоу з кимось

Джерело.