fbpx
Життя

-Ой, нарешті – то ви прийшли, а ми думаємо залишати вам курку чи ні. Максімочка раніше прийшов з роботи, голодний, як вовк, ми і прийшли. Що я буду вдома готувати, якщо ми на день народження йдемо? – Ось так свекруха зіпсувала мій День народження

Свекруха мене підставила, як завжди.

Я з чоловіком живу від неї окремо, жити почали з чоловіком, відразу вирішили орендувати. Вона живе з чоловіком і з його двома дітьми, в квартирі цього мужика.

У мене напередодні був День народження. Готувалися ми заздалегідь. Я особливо не дуже люблю відзначати свята, але родичі вмовили мене. Ми давно не збиралися, і ось знайшовся відмінний привід. Джерело

Йти кудись мені не хотілося, тому я вирішила організувати святковий стіл вдома. Я заздалегідь все приготувала, чоловік мені допомагав. Ми нарізали салати, начистили кілограми картоплі, запекли курку і накрутили котлет.

Навіть торт був прибраний напередодні в холодильник. Вся справа, в тому, що мені і чоловікові в День народження на роботу, і ми просто не встигли б ввечері нічого приготувати. Всі мої гості повинні були прибути о восьмій годині.

Свекруху ми теж покликали, як же без неї, образиться ж. Але ми не знали, що вона так зробить!

На початку сьомої години, ми з чоловіком приїхали додому, він забрав мене з роботи. Зайшовши додому, я просто бачу картину, як все, що ми готували, вже поставлено на стіл, торт порізаний, і сидять, їдять свекруха, її чоловік і його дорослі сини.

Я мало не завила там! Якого?

Я просто щомиті розумію, що зараз прийдуть гості, а вже все з’їдено. У мене підступили сльози. Свекруха защебетала:

-Ой, нарешті – то ви прийшли, а ми думаємо залишати вам курку чи ні. Максімочка раніше прийшов з роботи, голодний, як вовк, ми і прийшли. Що я буду вдома готувати, якщо ми на день народження йдемо?

Максим – це молодший син її чоловіка. Хлопцеві 25 років.

Я тремтячими руками знімаю взуття, і йду плакати у ванну. Сил моїх більше немає. Свекруха прекрасно знала, що прийдуть гості і привела своїх, та ще й нагодувала їх! Навіть торт без мене розрізали. Мій торт!

Читайте також: – Думаєш, я вийшла заміж? Як би не так. Три роки витратила на багатого мачо, як мені здавалося, а на ділі? Машина виявилася від фірми, та й він зовсім не генеральний директор, а звичайний водій!

І думаєте, вони мені щось подарували? Ні! У них так не прийнято, прийнято тільки їм дарувати.

Чоловік накричав на свою маму, і нарешті-то здогадався, що ключі від квартири їй ні до чого. Звичайно, мій настрій був зіпсований, але чоловік сказав, поїдемо в ресторан, раз так вийшло. Я погодилася, і ми всіх обдзвонили, але так всеодно не робиться!

You cannot copy content of this page