fbpx

Оксана Марченко здивувала фото чоловіка та двох зовсім дорослих дітей

Оксана Марченко нечасто публікує у своєму Інстаграмі світлини особистого життя, тож не дивно, що нові кадри, на яких позують чоловік зірки та її діти, буквально “підірвали” мережу.

В День сім’ї, який в Україні відзначали 15 травня, Оксана показала чоловіка Віктора Медведчука та доньку Дарину, а також сина від першого шлюбу Богдана.

Читайте також: Дзідзьо і Оля Цибульська повідомили радісну новину – у них з’явився малюк (фото)

“Дорогі мої, сьогодні Міжнародний день сім’ї! Сама сім’я для людини – це вже цінність, яку потрібно берегти, зберігати, розвивати, за яку потрібно боротися, в першу чергу, з самим собою. Ідеально, коли за великим столом можуть зібратися кілька поколінь: батьки, бабусі, дідусі, чоловіки, дружини, діти, внуки. І це те незабутнє відчуття, коли в будинку панує спокійна, радісна атмосфера, чути дитячий сміх, а в повітрі витає любов.

Любов один до одного, почуття поваги, розуміння, відчуття важливості відобразити в свідомості кожен момент, проведений разом. У кожного свої сімейні орієнтири, сімейні цінності. Головне – пронести через все життя відчуття родини у себе в серце! Давайте берегти тих, для яких відкрита ваша душа. Душа яких для вас рідна”, – написала зірка.

Джерело.

You cannot copy content of this page