Олег Винник поділився секретом успіху та привабливості

Улюбленець багатьох жінок, естрадний співкОлег Винник, розповів, у чому полягає секрет краси та прекрасної фізичної форми.

44-річний артист поділився, що зберігати гарну форму нелегко і він прикладає до цього максимум зусиль. Винник підкреслив, що добре виглядати йому допомагає відмова від aлкoголю та кyрiння, а також постійні заняття спортом.

“Можна було до моїх 44 років і втратити гарну фізичну форму. Якби я вів неправильний спосіб життя: пuв, кyрив і все інше, то перетворився б на рyїну”, – заявив співак.

Він також зазначив, що багато його однолітків виглядають значно гірше, так як абсолютно не займаються собою. На відміну від них, він задоволений своїм зовнішнім виглядом і зовсім не має проблем зі здоров’ям.

Читайте також: “У неї серйозні проблеми”: Могилевську розкритикували за повернення на сцену

“Я дивлюся на деяких своїх однолітків, які виглядають як дідусі-бабусі, і розумію, що кожен має те, що заслуговує. Я живу з усвідомленням того, що, якщо не працювати над собою – ретельно, тяжко, – буквально за кілька років можна стати некрасивим, старим, хворим”, – підсумував Винник.

Джерело.