Олег зважився на відчайдушний крок – він привіт свою коханку до суду як свідка. Проте, дружина надала беззаперечні докази

Ірина стояла в суді і чекала запрошення до зали суду. Вона майже заспокоїлася, в очікуванні судового процесу. Навіть руки перестали тремтіти. І тут вона побачила її. Жінку, яку випадково помітила разом з чоловіком в кафе півроку тому. На фотографіях. Чоловік прийшов на засідання зі своєю новою жінкою.

Ірина та Олег прожили в шлюбі 5 років. Розлучилися. У рішенні суду зазначено, що дата припинення шлюбу – момент подачі позову. Стали ділити майно. З’ясувалося, що поки подружжя жило разом, у Олега був зв’язок на стороні. Уже півроку Олег витрачав гроші на коханку. Ірина знала, що на рахунку чоловіка на момент розлучення вже не було грошей. Вони були витрачені на ресторани, шубу, коштовності. Для іншої жінки.

Ірина розуміла, що ділити вже нема чого. Але півроку тому на його рахунку гроші були. Їх можна було ділити. Вона хотіла, щоб чоловік повернув їй половину нажитого. Адже це були і її заощадження. У суді Ірина доводила, що про зраду чоловіка дізналася раніше. Казала, що шлюб фактично розпався півроку тому. І ділити суд повинен майно, яким вони володіли на той самий момент. Коли почала валитися сім’я. А не на момент рішення суду.

До моменту розлучення вони вже не жили разом. Не було спільного побуту. Чоловік часто виїжджав з дому. Навіть продукти купували порізно. Ірина принесла листування в соціальних мережах, де Олег говорив про те, що пішов з сім’ї. Що не дасть грошей.

У листуванні Ірина запитувала, куди діваються спільний гроші, відкладені на відпустку, машину і т.д. Чоловік витрачав їх куди хотів. Олег зрозумів, що суд може стягнути з нього кошти. І зважився на відчайдушний крок. Він привіт свою коханку до суду як свідка. Аліна зайшла в суд. Презирливо глянула на Ірину. Почала говорити, що ніколи не зустрічалася з Олегом до розлучення. Між ними були дружні стосунки. Як у колег. Працювали разом. Так і познайомилися. Вона чекала, поки Олег стане вільною людиною. І вже потім стали зустрічатися.

Суд не повірив в історію. Він повірив Ірині та інтернет листуванні. Встановив фактична дата припинення шлюбних відносин – не відповідає рішенню про розлучення, а більш рання, – півроку тому. Ірина отримала 50 відсотків усіх грошей, які знаходилися на рахунках Олега на момент розриву відносин. І зобов’язав виплатити їх.

Відчайдушний крок з коханкою не допоміг. Висновок: Зберігайте переписку з соцмереж. Це гарний доказ. Його приймає суд. У ряді випадків має вирішальне значення.

Автор – адвокат Антон Самоха

Фото ілюстративне з вільних джерел