fbpx
Шоу-бізнес

Олена Шоптенко розповіла про секрет свого засмаглого тіла

“Коли мені було 14-15 років і вже можна було “мазати”, щоб виглядати яскраво на паркеті, ще не було коштів, які б не стікали під час танцю і не залишалися на костюмах – не тільки своїх, але і партнера. Треба було знайти темний і найкращий автозагар. Не тільки щоб шкіра мала гарний відтінок, але і щоб не вставати о 5 ранку перед турніром і не наносити на тіло неміряну кількість шарів тону в спробах досягти потрібного ефекту. Адже автозагаром можна було просто намазатися на ніч і прокинутися “шоколадкою”, як всі мріяли “, – розповіла Олена Шоптенко.

Читайте також: Гороскоп на 12 травня для всіх знаків Зодіаку. Кому потрібно сьогодні бути обережним

За словами танцівниці, диво само собою не трапляється, все як у житті. Іноді доводиться виконувати ту роботу, яку не зовсім хочеться робити.

“Але кожен такий ранок, коли прокинувшись, з трепетом зриваєш з себе ковдру в надії побачити супер засмаглі ноги, на жаль, в кращому випадку виявляєш, що автозагар просто не проявився! Або ж в гіршому – проявився дивною жовтизною або плямами. І тоді все одно доводиться мазати нескінченною кількістю шарів косметики, щоб “засмагнути”.

В житті так само – дива не буває, завжди доводиться виконувати неприємну і рутинну роботу для того, щоб домогтися бажаного результату “.

You cannot copy content of this page