fbpx

Олеся вважала, що її чоловіка вже давно немає серед живих. Минув не один рік, а тепер Коля повернувся додому. Вона то і рада, що живий та здоровий, але уже вагітна від його брата

Олеся познайомилася з Колею на дискотеці. Дівчина з подругами відзначали день народження, а Коля з друзями прийшли відсвяткувати закінчення військового училища. Хлопці запросили дівчат за їх столик і продовжили відзначати разом. Коля не зводив очей з Олесі і після закінчення дискотеки проводив її до будинку.

Пара почала зустрічатися, а через рік юнак зробив їй пропозицію. Подружжя прожило майже два роки в щасливому шлюбі, а потім його по службі відправили на спеціальне завдання в іншу країну. Коля просив брата піклуватися про Олесю і у всьому допомагати їй.

Відрядження мало тривати півроку, але минуло вже 9 місяців, а від чоловіка не було звісток. Він уже кілька місяців не дзвонив і не відповідав на повідомлення. Олеся приходила кілька разів на його роботу і просила розповісти де він і що з ним, але нічого їй ніхто не говорив. А через кілька місяців їй зателефонували і сказали, що він зник без вісті і як тільки його зможуть знайти, так їй повідомлять.

Минуло 2 роки з тих пір. Олеся досі сподівалася, що чоловік повернеться. Весь цей час з нею поруч був Іван, він піклувався про неї і допомагав вдома по господарству: кран полагодити, меблі відремонтувати. Іван давно був таємно закоханий в Олесю, він втомився це приховувати і зізнався у своїх почуттях. Дівчина спочатку відштовхнула його і не приймала його залицянь, але потім зрозуміла, що теж не байдужа до нього.

Закохані стали жити разом, а через півроку дівчина дізналася, що вагітна. Іван зробив пропозицію Олесі і вона погодилася, але спочатку потрібно було офіційно розлучитися з Колею. Дівчина тільки зібралася з думками, щоб піти і поставити печатку про розлучення, вона відкрила двері, а на порозі стояв Коля. Він не міг зібратися, щоб натиснути дзвоник.

Олесі стало не добре і вона мало не впала. Вона була рада, що Коля живий і здоровий, але дивитися йому в очі не могла. У неї вже був не маленький термін вагітності і говорити Колі було не обов’язково, він усе зрозумів. Коля зрозумів, що тепер він тут зайвий і побажав щастя Олесі та Івану. Він підписав документи про розлучення і перевівся на службу в інше місто.

Фото ілюстративне з вільних джерел

Позначки:
facebook