fbpx
Життя

Ольга дізналася що носить під серцем другу дитину, в той момент жила з чоловіком за кордоном. Він відразу відправив її додому, ніби через не добре розуміння мови. Але виявилось він просто її позбувався

Спочатку Сергій виїхав сам за кордон, щоб все влаштувати для Олі і дитини.

Приблизно рік часу він обживався, знайшов роботу, потім житло. Підзаробив трохи грошей і Оля спакувала валізи приїхала до чоловіка.

Почалися будні. Вона сиділа вдома, бо місця в дитячому садочку не було щоб відправити дитину , на роботу вийти не могла.

Тісна студія давила на жінку важким тягарем, чекала Сергія з роботи, бо за день крім дитини ні з ким не говорила.

Сумувала за подругами, за звичним життям, але вирішила, що буде намагатися побудувати нове життя, бо мала розуміння, що сімʼя має жити вкупі.

Спочатку Сергій спішив додому, все було добре. Але коли почалися перебої з роботою, він став закритий, похмурий, по ходив пізніше пид оковитою.

Почав говорити, що йому важко усіх тягнути одному. Оренду треба було платити, робота була не постійно, почалися сварки.

Все частіше заводив розмови, чи правильне рішення вони прийняли, коли вирішили переїхати в чужу країну всі.

Оля щосили намагалася знайти підробіток. На дитячому майданчику познайомилася ще із кількома українками, вони радили писати оголошення і розклеювати в районі поблизу дому.

Так вдалося знайти кілька годинин прасування, жінка брала додому речі, і прасувала, так заробляла трохи грошей.

Але цього ніяк не вистачало, Сергій ставав все агресивніший.

Коли одного разу їй стало зле в автобусі, вона зрозуміла, щось не так як завжди. Пішла в аптеку, купила тест. Він виявився позитивним.

Для Сергія це стало останньою каплею. Його терпінню прийшов кінець. Він сказав Олі, що не потягне ще одну дитину, і сам процес, тому сказав повертатися додому.

Читайте також: І хоч би яким чудовим був Руслан, всі думки жінки були про Максима. І вона все зважилась піти і все йому розповісти, що він є батьком його старшого сина

Жінка при надії не мала виходу, і поїхала. Але це не врятувало холодні стосунки.

Він просто щез після того, як вона перетнула кордон додому. Що сталося з людиною, вона пояснити не може. Просто напевно не витримав відповідальності.

Він навіть не захотів дізнатися що на світ з’явилася дівчинка.

Автор: Mavka

You cannot copy content of this page