Ольга Фреймут викрила шахрайку, яка її нахабно підставила (фото)

Ольга Фреймут, викрила шахраїв, що незаконно заробляють гроші на її імені.

Про це зірка телеекрану написала в своєму Instagram-акаунті.

Виявивши фейкову сторінку в соціальній мережі, де злoвмиcники продавали речі нібито сина Ольги і рекламували шампанське, ведуча звернулася до своїх підписників з проханням допомогти заблокувати обліковий запис.

“Друзі, допоможіть заблокувати фейк. Я довго терпіла, але тепер фальшивка зайшла занадто далеко. Зателефонував Діма Комаров (український телеведучий – Ред.) і сказав, що начебто я (тобто фейк) продає і рекламує від мого імені шампанське. Також звернулися і з мого фан-клубу, повідомивши, що нібито я розпродаю речі синочка: “Дівчата, Валерчик вже виріс. Кому потрібно його одяг – не дорого?”. На фейковій сторінці майже 200 тисяч фоловерів! Це стільки людей про мене погано думають”, – написала обурена артистка в своєму офіційному акаунті.

Читайте також: Екс-дружина Потапа прийшла на захід у пeньюapі (фото)

Також Фреймут зазначила, що її юристам вдалося дізнатися – зловмисницю, яка використовує ім’я популярної ведучої, звуть її Юлія Герасько. Наразі фейковий аккаунт Ольги вже заблокований.

Фанати відомої телеведучої підтримали її – пост з проханням про допомогу в боротьбі з незаконним використанням імені зірки зібрав кілька сотень коментарів та понад 5 тисяч лайків.

Друзі, допоможіть заблокувати фейка. Я довго терпіла – але тепер Фальшивка зайшла надто далеко. Подзвонив Діма Комаров @komarovmir і сказав , що начебто я ( тобто Фейк) продає та рекламує від мого імені шампанське. Звернулися з мого фан-клубу і повідомили , що нібито я розпродаю речі синочка : "Дівчатка, Валерчик вже виріс . Кому потрібно його одяг – не дорого?" . На фейковій сторінці майже 200 тисяч фолловерів !!! Це стільки людей про мене погано думають . З цього аккаунта ( тепер journalist101_) торгують моїми автографами ! Збирають гроші на вигадану благочинність ! Закликають народжувати в Америці! Роблять все те, що перечить мені. Я прошу у всіх обдурених вибачення за таке, хай не моє, хамство. Зверталася до адміністрації Instagram із офіційним проханням видалити фейковий аккаунт . Проте це не допомогло. ДОПОМОЖІТЬ! Будь ласка, ви! Без вас мені не вдасться . Що треба зробити? 1. Зайти на сторінку аккаунту olga_freymut 2. Аккаунт закритий для нових підписників. Але це не проблема. Вам не треба підписуватися. Достатньо подати скаргу на аккаунт , який видає себе за іншу людину! 3. Написати, що Фейк від мого імені продає рекламу і використовує фото дітей, спекулюючи родинними цінностями. Я дуже прошу долучитися прогнати шахрайку з інстаграмних земель . P.S. Мої юристи дізналися : лиходійку звати Герасько Юлія Вадимівна . Фото прикріпляю. Як і сторінку , проти якої боремося. З любов'ю , Оля Фреймут. Не ходіть по інших каналах (це , щоб ви точно знали, що до вас звертаюся я). І ще в доказ того, що це я, Новий канал перепостить у себе моє звернення! І попросить колег -журналістів допомогти нам. І ще : дуже важливо: МЕНЕ НЕМА в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ, окрім freimutolia в Instagram.

Публикация от FreimutOlia (@freimutolia)

Джерело.