fbpx

Ольга Фреймут зізналася, чому пішла з 1+1 та про фатального чоловіка у своєму житті

Відома телеведуча Ольга Фреймут сама вирішила піти з “1+1” і знову працювати на “Новому каналі”, ніхто її не підштовхував до такого рішення. Вона розповіла виданню Elle деталі переходу, а також багато інших цікавих фактів її життя після народження третьої дитини.

“Мені так захотілося. Закінчився контракт, я ще півроку після цього попрацювала – і вирішила піти. “Інспектор” – моє життя, а “1+1″ – ідеальне місце роботи. Найважче було залишити Олександра Ткаченка, він фатальний чоловік у моїй кар’єрі, бездоганний керівник. Але їздити, як раніше, коли у тебе троє дітей, – егоїстично”, – розповіла Фреймут.

Вона додала, що якогось впливу на неї для здійснення цього вчинку не було. Її чоловік підтримав таке рішення.

Ольга також розповіла про те, як давно з задоволенням спостерігала за передачею “Від пацанки до панянки”, тому її участь у проекті дуже радує телеведучу.

“Зараз я – директор Школи панянок. До сих пір дивуюся такій посаді і грайливості життєвого сюжету. Ще в Великобританії, коли народилася Злата, дивилася всі епізоди цього шоу. Це була моя улюблена програма. І коли команда проекту звернулася з ідеєю очолити школу, дуже зраділа”, – додала вона.

Після народження третьої дитини зірці доводиться поєднувати роботу і материнство, але жeртвувати одним заради іншого їй не довелося.

Читайте також: Навіть мама вражена: донька Ольги Фреймут стала моделлю (фото)

“Я зрозуміла, що якщо хочу вижити і не загубитися під клеймом виснаженої багатодітної мами, доведеться робити мільйони справ одночасно. Менше сплю, більше рухаюся, швидше ухвалюю рішення. Раніше любила сама прибирати, купувати продукти. Звичайно, тепер таку розкіш собі не дозволити – у мене з’явилися помічники”, – розповіла Ольга.

У вихованні дітей Ольга, за її словами, підсвідомо, сама того не помічаючи, використовує методику своєї матері.

“У вихованні дітей я несвідомо копіюю методи моєї мами. Дітям багато співаю, постійно розповідаю вірші. І це постійно! Якось їхала в машині, без дітей. Поруч проїжджав трактор, а я на все горло як закричу: “Трактор, червоний, др-др-др!!!!”. Бідний водій Діма ймовірно вважає мене божевільною”, – розповідає Фреймут.

Джерело.

You cannot copy content of this page