Оля Полякова відверто про свої буремні 90-ті: “Я фіксувала чубчик водою з цукром і купувала “вєрсасє” на базарі”

Співачка Оля Полякова, яка зняла кліп у стилі 90-х, розповіла, звідки черпала натхнення на це відео.

Зірка зізналася, що й сама добре пам’ятає ті часи, тож ця тема не є для неї чужою.

“Яка у 90-ті була найбільша соцмережа? Це був базар. Нові look-и, нові колекції були на базарі, долари міняли на базарі, poзбірки, бaндuтські зібрання. Все життя було на базарі”, – сказала Полякова.

Супербілявка також зізналася, що й її перші образи були створені на базарі.

“А як же. Я дуже добре пам’ятаю цю картоночку взимку, у -25, ця картоночка і ти надягаєш щось на себе, якесь люстерко тобі показують, ти там крутишся. І тобі кажуть: “Це найновіша колекція”, на ній написано “версасє”, ми так це вимовляли, яке “Версаче”, це було “версасє”. У мене не було навіть сумнівів, що це “версасє”, – поділилася виконавиця.

Оля Полякова нещодавно презентувала кліп на пісню «Королева ночи», зроблений у стилістиці 90-х. Співачка сказала, що в ті часи нові «луки» дівчата знаходили на базарі, що і знайшло відображення у кліпі.

Читайте також: Дочка Потапа викликала фурор пpoвокaцiйним фото

Згадала Полякова й як збиралася до школи. У ті часи лак був дефіцитом, тож дівчатам доводилося шукати альтернативну заміну, аби зафіксувати зачіску.

“Пам’ятаєте, як ми ходили до школи? Як починався ранок школярки. Це ти повинна встати, надягнути лосини, чи спідницю-резинку і обов’язково начесати свій чубчик, поставити його. Якщо в тебе був лак гарний, ти міг це залакувати, а якщо не було, то що? На допомогу приходила цукрова вода. Ми її розводили і бризкали з бризкалки, якою прасувала мама. Ціла епоха, в нас 90-ті трошки не схожі на зарубіжні 90-ті, тому що ми були дикі, зовсім бідні. Але в цьому була якась романтика”, – зауважила співачка.

Джерело.