fbpx
Шоу-бізнес

Оля Полякова вивела свою аксіому щастя

Суперблондинка України розкрила цікаві подробиці зі свого особистого життя!

Оля Полякова поділилась секретом, як уберегти чоловіка-мільйонера від зрaд на курорті. Пише “Радіо люкс”

За словами популярної співачки, у будь-якої пари трапляються кризи. Але це правило не для сім’ї Полякових.

За тринадцять років сімейного життя зіркове подружжя вивело свою аксіому щастя: усе прощається і терпиться з обох сторін. І якщо не так, то ніяк.

Читайте також:Задоволені відпочинком: Оля Полякова заiнтригувала новим фото

“Нам ніколи переживати кризи: мене часто не буває вдома. Тому наші зустрічі – це вже щастя! Мені дуже пощастило у цьому плані з чоловіком. Будь-який інший на його місці цього б не витримав. Тому що ти не бачиш кохану людину поруч. Її просто немає! Вона з’являється, як ясне сонечко, і знову зникає. Я можу тижнями жити в аеропорту “Бориспіль”. Там можна взяти кімнату, щоб дочекатися наступного рейсу. Потім я вилітаю в інше місто, ночую і вранці повертаюся до Борисполя, знову чекаю свій рейс . І так – тиждень.

Тому я дзвоню Вадику і кажу: “Будь ласка, візьми дітей, у мене є півтори години, привези їх. Поснідаємо разом”. Він приїжджає до мене в Бориспіль, і у нас “свіданка”, – розповідає Полякова.

Через щільний графік Ольги Вадим часто сам їздить на відпочинок із доньками. Проте співачка не хвилюється, що він може їй зрадити.

“Я ж талановита жінка. Із чоловіка-мільйонера швидко зробила просто хорошу людину. Тому тепер він не багатий, і я не боюся. Я його спеціально розорила, щоб спокійно відпускати з дітьми на море”, – пожартувала виконавиця в інтерв’ю журналу “Единственная”.

You cannot copy content of this page