fbpx

Оля вирішила, що у серпні вийде заміж. Але Мишко не поспішав з пропозицією, тож вона вирішили простежити за коханим. Про весілля довелося забути

Оля – дівчина цілеспрямована, і вже якщо вона вирішила вийти заміж саме в серпні, значить, так воно і буде, залишилося тільки повідомити про це потенційного чоловіка Мишка, з яким вона зустрічалася ось уже два роки.

Відносини були стабільними, але аж надто прісними. Вони традиційно зідзвонювалися, два рази в тиждень ходили в кіно, а по суботах кохалися в гаражі друга, який в цей час «підсапував» чергову пасію. Особливого бажання робити пропозицію кавалер не висловлював, але якщо вже Оля щось вирішила, значить так і буде.

До серпня залишалося три місяці. За цей час треба було плавно підвести хлопця до думки про пропозицію (ну не робити ж її самій), подати заяву в РАЦС, вибрати сукню, підготувати урочисту церемонію, познайомитися з батьками. Саме останній пункт викликав найбільше побоювань, адже якщо за два роки кавалер не спромігся представити свою дівчину майбутнім родичам, значить явно щось не так.

Оля ніколи не замислювалася над тим, чим же займається її майбутній чоловік у вільний час. Знала тільки, що працює в офісі, і досить непогано заробляє. Для початку вона вирішила простежити за ним і з’ясувати подробиці, але саме це стало першим кроком до розриву.

Раніше дівчина не замислювалася про те, яку роль відіграє в житті хлопця. Стабільні зустрічі були не дуже романтичними, але вона заспокоювала себе тим, що різні страсті-мордасті не завжди ведуть до щасливого сімейного життя, тому була згодна на такий варіант. Загалом, дівчина вирішила пограти в детектива, але перша ж стеження привело до приголомшливих результатів.

Вона ніколи не була вдома у Михайла, відмовкою було те, що батьки дотримуються старих звичаїв і готові бачити на порозі тільки дружину сина. Оле це завжди здавалося дивним, але до певного часу не викликало заперечень. Загалом, коли вона зачаїлася в палісаднику навпроти будинку, побачила чарівну картину – Міша дбайливо садив в машину вагітну білявку, а поруч крутився малюк 3-4 років.

Проведене розслідування і ненав’язливе опитування сусідів допомогли з’ясувати, що це молоде сімейство давно живе в будинку разом з батьками. Чоловік дуже любить дружину і сина, часто з ним гуляє і грає. На цьому Оліні мрії про весілля зазнали краху. Тепер вона згодна на бурхливі стосунки і перш за все заглядає хлопцям в паспорт, а негідникові Михайлу просто дала зрозуміти, що про все знає.

You cannot copy content of this page