Осoблuві мaгiчні дні в травні, кoли мoжна втiлити будь-яку мрію!

Травень ще з давніх часів вважається одним з найбільш магічних весняних місяців.

Зазвичай чимало давніх традицій випадають саме на цей місяць. Наші предки вірили, що в певні дні травня можна залучити удачу і благополуччя в будинок.

Зазвичай в ці дні проводили спеціальні ритуали. Кожен прагнув здобути прихильність сил природи. Адже від цього залежало благополуччя майбутнього врожаю і не тільки.

Особливо сильними днями для виконання бажань вважалися  7, 14 і 29 травня. Самі енергетично потужні дні. Наші предки вірили, що ці дні приносять успіх у початку будь-якої справи.

Читайте також: Травень – місяць Діви Марії: Сuльна молитва до Пресвятої Богородиці, якy мaє прочитати кожна жінка

Вважалося що 7 травня вдалий день для загадування і виконання бажання. Сама цифра 7  приносить щастя в багатьох культурах. До того ж астрологи особливо відзначають цей день.

Саме в цей день Місяць перейде в сузір’я Водолія. А цей союз вважається дуже сприятливим у багатьох сферах. Тому не варто упускати такі можливості.

Ще варто звернути увагу на 29 травня. Саме на цей день випадає Повний місяць, одне з найпотужніших  явищ весни. Зміни можуть торкнутися кожного, особливо це стосується особистого життя і стосунків.

Джерело.