fbpx
Життя

Отримала у спадок квартиру сюрпризом. Моя двоюрідна сестра Любов вирішили змінити у 30 років своє життя

Моя двоюрідна сестра Любов вирішили змінити у 30 років своє життя.

Вона кинула рідне село і переїхала до столиці, де на неї чекала квартира бабусі.

Однак крім житла, у місті були й неприємності. Вона отримала у спадок квартиру сюрпризом.

А сюрпризом виявився чоловік, якому бабуся здала квартиру, декілька місяців назад. Люба хотіла вигнати чоловіка на вулицю, та він був юристом і сказав,  що знає свої права.

Та дівчина все таки була сильної статури та сама виправдала чоловіка за двері. Проте, Максим не розгубився та викликав відповідні служби.

І Любі нічого не лишалося як змиритися жити з співмешканцем. Вже з наступного дня вона пішла на пошуки роботи, і у місті вона випадково зустрілася зі своєю яка теж була з села, але вже жила в місті сім років і і вони обмінялися номерами телефонів.

Дівчина справді була везуча, з першого разу взяли на роботу, і вона хотіла чим скоріше зібрати гроші, щоб віддати Максимові, щоб він зібрав речі і забрався з її квартири.

Бо вдома у них відбувалися постійні сварки та конфлікти. А наступного дня подруга дівчини Олеся, з якою Люба зустрілася в місті прийшла до неї в гості, без попередження.

Максим почав залицятися до неї. І на здивування самі собі дуже неприємно що чоловік покликав Олесю на кухню на каву а її ні.

Та подруга пообіцяла їй зареєструвати на сайті щоб вона познайомилася там з хорошим чоловіком, та дещо видала інформацію не таку яка є насправді.

Через декілька днів подруга прийшла до Люби попросилася в неї пожити. Невдовзі Люба познайомилася так і на сайті і чоловік запропонував їй зустрітися. Вона дуже хвилювалася, адже подруга вказала її вік на сайті на 10 років молодшою.

Люба та Максим стикнулися в одному і тому ж кафе, вони одразу не догадалися що прийшли одне одному на побачення та хотіли щоб один з них пішов в інше кафе на свою зустріч.

Між ними знову почався конфлікт, і Максим наговорив Любі багато неприємних слів. Вдома Люба швидко пішла до ноутбука, щоб написати та вибачитися перед незнайомцем за зірване побачення.

А Максим намагався попросити пробачення у дівчини. А через три дні склалася така ситуація що Люба застряла у ліфті і Максим допоміг їй вибратись.

І ця ситуація допомогла їм двом поглянути одне на одного зовсім з іншої сторони. Вони почали розмовляти та розповіли одне одному про свої сім’ї.

І тут незнайомець з яким познайомилася дівчина знову запросив її на побачення. І на здивування обох, Люба і Максим знову зустрілися в одному і тому ж кафе.

Та вже цього разу вони зрозуміли та вияснили що, це вони познайомилися на сайті і мали зустрітися. Та те що відбулося дальше дівчина не могла ж ніяк очікувати.

Читайте також: Моя подруга привела дитину на світ від одруженого чоловіка, він від неї відразу ж відвернувся, а вона почала сильно бути залежна від оковитої

До неї приїхав її колишній наречений Василь з села. Люба не хотіла з ним бути, хотіла його виставити за двері, але хлопець знайшов. І між Максимом та Василем склалася суперечка і Люба врешті-решт вигнали їх обидвох за двері.

Та після цього дівчина почувалася самотньою в квартирі, але її на сайті несподівано прийшов лист від ” самотнього” тобто Максима, якому він признався дівчині в своїх почуттях.

І Люба вирішила якнайшвидше знайти Максима та зустрітися з ним.

Автор: Нінелія

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page