fbpx

Павла життя обернулося так, що так як він колись Олесі вказав на двері, то так йому дружина теж вказала на двері, бо завела собі іншого

Олеся ще зі школи вирізнялася неймовірною красою. Одягала одні платтячка та нафарбовували губи червоною помадою.
Тож всі місцеві хлопці за нею задивлялися. Та не хотіла Олеся хлопців з села, А хотіла обов’язково міського, та щоб мав квартиру та товстий гаманець. Чи то бажання було велике у дівчини чи просто щаслива випадковість, але невдовзі, доля подарувала Олесі такого кавалера.

Після школи дівчина вступила до інституту, та мешкала в гуртожитку з Танею. До якої одного разу приїхав старший брат Данило. І почувши від подруги що в нього є свій автомобіль та маленький магазинчик з одягом, то одразу не кинула око на хлопця. Данило одразу відповів Олесі взаємністю, не встоявши перед її красою.

Вони прозустрічавшись всього два місяця, вирішили одружитися та приїхали в село до Олесі, знайомитись з батьками.
Батьки звісно були раді, їм сподобався Данило, хороший, перспективний зять. Сусіди в очі говорили одне, а позаочі пліткували. Та Олеся не звертала уваги на ті балачки, та говорила, що як тільки вийде заміж, то більше її в селі ніхто й не поба

Так і сталося, молодята як побралися, то одразу жили на квартирі, яку наймали. А пізніше перебралися до свого будинку, який Данило звів за бажанням Олесі. Хлопець постійно пропадав на заробітках за кордоном, а Олеся сумувала одна вдома. Та Данило ще просив, щоб вона потерпіла, ще хочу трохи заробити грошей, щоб відкрити новий магазин у центрі міста.

Та Олесі вже нічого не хотілося, хоча вона все мала, але й таке життя почало їй набридати. І Данило зрозумів, що пора їм мати діток. Так і Олеся заспокоїться і буде мати ким займатись.

Тож через деякий час, у них появились спочатку донечка а потім і синочок. І Данило став уже рідко їздити за кордон, адже втілив свою мрію та відкрив магазин. Та як часто в житті буває, що все може раптом помінятися в одну мить. Так і сталося в житті Олесі Данила. Чоловіка бізнес став менше доходів приносити, появилося багато конкурентів.

Дітей віддали в садок, а сама Олеся пішла продавцем в їхній магазин. Данило був змушений, взяти до себе в магазин ще одного орендаря Павла. І так кожного дня Олеся там Павло від ранку до вечора проводили час в магазині. Вони багато говорили, Павло постійно пригощав Олесю кавою з тістечком.

І так через деяких час, вони почали таємно зустрічатись. Майже рік вони приховували свої палки стосунки, аж поки одного разу Данило їх сам не застукав.

Олесю він вигнав з дому. Жінка й не дуже засмутилась, адже її з дітьми одразу взяв до себе Павло. Та через пару місяців, Павлові набрид той балаган в квартирі, який влаштовували діти Олесі. І одного дня він вказав Олесі з дітьми на двері.

І не мала іншого виходу Олеся як повернутись назад в село. Соромно їй було повертатись, та не могла нічого вдіяти.
Тепер вона і заздрістю дивилася на те як жили ті сільські хлопці, які її колись хотіли за жінку.

У них було все гаразд вони мали хороших дружин та діток. Тепер їхні матері, стояли та підсміювались над Олесею, і все попитували її, де її той “міський” чоловік? Тож і не витримала жінка цих розмов і почала заглядати в пляшку. І так “дозаглядалась”, що через два роки і відійшла в засвіти. А була ще зовсім молодою, 43 роки мала.

Данило так і не зміг більше повірити ні одній із жінок, залишився жити з донькою, а син поїхав за кордон. А в Павла життя обернулося так, що так як він колись Олесі вказав на двері, то так йому дружина теж вказала на двері, бо завела собі іншого.

Як можемо зробити висновки з цієї історії, що не мож стати щасливим, зруйнувавши чиєї інше життя. Так і Олеся хотіла мати двох чоловіків одночасно та хороше життя, а як получилось.

А що б ви сказали на це?

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page