fbpx

Перебуваючи в готелі чоловік вирішив пожартувати з покоївки. Таких дій ніхто не очікував!

Готелі – невід’ємна частина подорожей і відпочинку.

Зміна оточення, хороший сервіс і комфорт роблять враження від відпустки тільки яскравішими. І зовсім інша справа – відрядження. Залишимо за дужками всі історії з відрядження фольклору і визнаємо: часом може стати дуже нудно! Так нудно, що навіть Гугл не в силах розважити! Герой нашої історії знайшов спосіб розважити себе.

Чоловік поїхав по роботі в Азербайджан і зупинився в одному з місцевих готелів. Нічого цікавого у відрядженні не передбачалося, тому він вирішив розіграти персонал готелю і залишив перед приходом покоївки на ліжку це …

Залишив і пішов у справах. А повернувшись увечері в номер, виявив на ліжку записку. Чоловік вже було думав знайти в ній гнівну одповідь, мовляв, що ви тут бардак розводите!

Яке ж було його здивування, коли він побачив на листочку смайлик. Так Так! Персонал оцінив його жарт. Тоді гість відчув, що руки у нього розв’язані …

На наступний ранок покоївку очікував відповідь смайлик з подушок і рушники. Пізніше чоловік зізнався, що весь день не міг думати ні про що, крім того, що він виявить в номері.

Виклик був прийнятий. На акуратно перестеленому ліжку красувалася усміхнена мордочка. І знову записка.

Тепер постоялець зрозумів, що нудьгувати у відрядженні йому не доведеться. Ну що ж, тим краще!

Вранці перед відходом він довго ламав голову над тим, як здивувати покоївку. У підсумку він спорудив забавну комаху і навіть пустив в хід пляшечки з шампунем.

На 4-й день виявилося, що в чоловікові помер талановитий скульптор. Складно сказати, на що це більше схоже: робота, чоловічка або прибульця з планети Юпітер.

Правда, до п’ятого дня ідеї вичерпалися. І тоді він зробив не те восьминога, не те пальму. А що? Креативненько!

Мені здається, що він відчував себе, як відчуває школяр, який чекає оцінку за домашній твір. П’ять балів, Іванов, сідай!

А потім у хлопця прокинулося друге дихання … Через кілька днів народилася найкраща з його робіт – “Ми їдемо, їдемо, їдемо …”

У відповідь від персоналу він отримав милу записку з таким посланням: “Спасибі, ви мені підняли настрій!” Судячи з усього, цьому гостю вдалося скрасити не тільки власне перебування в цьому готелі, а й важкі будні покоївки.

День дев’ятий. На ліжку височить чудо-юдо з подушок з висунутим язиком. А майстерність-то росте!

День десятий і останній. На прощання чоловік вирішив залишити замість себе свого “диванного двійника”. Вийшло дуже схоже на реальну людську фігуру …

“Дуже, дуже красиво”, – свідчила записка, знайдена ввечері. Заочно покоївка і цей гість стали майже друзями.

Але самим милим і зворушливим виявився прощальний жест. Їдучи додому, чоловік склав з рушників сердечко і залишив солодкий подарунок для свого невидимого друга.

Про що ця історія? Начебто все дуже наївно, але в той же час вона нагадує, що радість – в дрібницях. І іноді твої божевільні вчинки можуть зробити чийсь день кращим і світлішим!

Читайте також: Всі дівчата добіса хочуть цього від хлопців, але мовчать

Джерело.

You cannot copy content of this page