Пiдла зрaда чолoвіка змiнила її до нeвпiзнання: Як вuглядає Настуся з казки Морозко через 54 роки (фото)

Зовсім ще юна, на той час, Наталя Сєдих, артистка балету Великого театру, знялася в казці Олександра Роу «Морозко», коли їй ледь виповнилося 17 років.

На великий екран казка Олександра Роу «Морозко» вийшла в 1964 році. Репортери дізналися, як змінилася актриса Наталя Сєдих, яка виконала в картині роль Настусі, через 54 роки.

Зараз Наталі Євгенівні 69 років, вона з’явилася на світ в 1948 році в Москві. Роль Настусі в казці «Морозко» прославила юну артистку балету Великого театру. Слідом за успішної роллю, їй запропонували знятися в таких картинах, як: «Діти Дон Кіхота» (1965), «Вогонь, вода і мідні труби» (1968), «Блакитний лід» (1969), «Любов до трьох апельсинів» (1970), «Вулицями комод водили» (1978) та інших.

Актрису Наталю Сєдих від багатьох артисток відрізняла крихкість, пpивабливість, а її тоненький і ніжний голосок досі пам’ятають всі діти, дорослі на радянських фільмах.

Читайте також: Кoли слiв вже замaло: Чеpез рoки я повeрнулася додому, мами там вжe нe бyло, алe вoна дeщо зaлишила для мeне

Актриса ось вже багато років живе одна, єдиний син поїхав до Санкт-Петербурга до батька, і до матері приїжджає нечасто. Кімната юнака в квартирі прославленої артистки з часом перетворилася на складське приміщення. Про життя Наталії Сєдих, яка зіграла Настуню в казці «Морозко», було мало відомо широкому загалу. Однак актриса вирішила привідкрити завісу таємниць, запросивши фахівців програми «Ідеальний ремонт» в свою квартиру.

Репортери та шанувальники ледь впізнали в 69-річній Наталії Сєдих, риси всемілюбімой Настусі, героїні, яка зробила з артистки балету зірку радянського кіно. На відміну від зірок вітчизняного кінематографа Наталія Євгенівна веде усамітнений спосіб життя, не спілкується з пресою і публікою. Актриса виглядає на свій вік, адже вона ніколи не вдавалася до багатьох процедур по омолодженню, зустрічаючи похилі літа з гідністю.

Побачивши знімки Настусі через 54 роки, шанувальники відзначили, що актриса змінилася до невпізнання. Незмінним залишився тільки знайомий кожній дитині ніжний і зворушливий голосок, який підкорив багатомільйонного радянського глядача.

«З чоловіком ми абсолютно випадково познайомилися. Я приїхала на гастролі з Великим театром. Моя подруга, яка була знайома з композитором Лебедєвим, запропонувала сходити до нього в гості. І я ніяк не могла уявити, що через місяць він мені зробить пропозицію. Ми жили на два міста. Потім у нього з’явилася інша жінка. Я перший раз за 10 років приїхала з Москви без попередження, а там застала іншу жінку. Ви розумієте, яка це була ступінь розгубленості ?! Це та ситуація, в якій вибачення абсолютно недоречні », – зазначила актриса.

Джерело.