fbpx

Підпалити аби вилікувати. Чим цікава і корисна стрижка вогнем

Стрижка вогнем – новинка в світі перукарського мистецтва. Звучить трохи стрaшно, але в той же час і інтригуюче. Здавалося б дві несумісні речі: волосся і вогонь, а результат вражаючий!
Показання для проведення стрижки вогнем

Сьогодні найпоширенішими хворобами волосся є:

  • ламкість;
  • січені кінці:
  • сухість і пористість.

Ці три причини призводять до втрати волосся, і тому вчені в усьому світі постійно шукають засоби боротьби з ними. І стрижка вогнем – це один з найбільш інноваційних методів. Від стрижки гарячими нoжицями, яка впливає тільки на кінчики волосся, відкритий вогонь відрізняється тим, що обробляє поверхню по всій довжині локонів. Під впливом вогню сама форма і довжина стрижки не змінюється, висока температура надає тільки лікувальний і відновлювальний ефект.

Читайте також: -Геть, твaрюко! У мене пoмер син, а ти не маєш права мені вказувати, як далі жити

Під впливом тепла відбувається шліфування локонів, які пересушені і трaвмовані, вони щільно притискаються до поверхні стовбура волоса.

Щоб процедура дала очікуваний ефект, необхідно дотримуватися певного алгоритму. Спочатку на волосся потрібно нанести різні засоби, в яких міститься багато вітамінів, мінералів і протеїнів:

Волосся потрібно помити спеціальним очищаючим шампунем. Потім майстер робить масаж голови, це обов’язкова процедура в хороших салонах, так як завдяки масажу, кров приливає до коріння волосся і доставляє поживні речовини.

Потім майстер змащує локони термозахисним засобом, який захистить волосся від впливу високої температури. Далі потрібно нанести кондиціонер для ламкого волосся, він містить у своєму складі дуже багато білка, з якого, по суті, і складається волосся. Коли волосся ламається і січеться – це говорить про те, що в них мало білка.

Далі на волосся наносять спрей, в якому є масло апельсина, ромашки, пшениці. Під високою температурою корисні речовини з цих масел проникають в структуру волосся, і вони там зберігаються протягом декількох місяців. Саме за рахунок цього волосся виглядає доглянутим і здоровим.

Необхідно змочити ватний тампон спиртом, підпалити його і провести цим полум’ям по всій довжині волосся. В результаті повинні згоріти сухі і пористі волоски. Кінці волосся запаюються, пасма стають рівними, і волосся зміцнюється. Волосся потрібно розчісувати в різних напрямках, але тільки від коренів до кінчиків. Якщо волосся середньої довжини, то для роботи майстру знадобляться 6-7 ватних тампонів. Один тампон горить не довше 3 хвилин.

Якщо волосся висихають під час обробки вогнем, то майстер наносить зволожуючий спрей. Особливу увагу завжди приділя.ь скроням і зоні близько коренів, тому що в цих місцях найбільше пушкового волосся, яке легко спалахує.

Після того, як стрижка вогнем буде завершена, потрібно просочити волосся захисним лосьйоном, а потім добре розтерти їх рушником.

Далі потрібно висушити волосся і можна дивитися, який ефект, зазвичай після першої процедури помітний приголомшливий результат – волосся виглядає живими, гладенькими.

Щоб ефект від стрижки був ще більший, потрібно не мити голову після процедури три дні, тому що засоби, які використовувалися, мають властивість вбиратися поступово.

Деякі відгуки тих, хто вже спробував стрижку вогнем говорять про те, що після процедури проходить навіть гoловний біль і мiгрень, залишається відчуття легкості, ейфорії. А ефект для волосся перевершує всі очікування. Але, щоб підтримати їх у такому стані, необхідно і вдома правильно за ними доглядати, наносити зволожуючі лосьйони.

Якщо правильно доглядати за волоссям вдома, то результат від процедури може триматися близько 3-4 місяців. Повторювати стрижку вогнем потрібно при необхідності, тобто коли ви вже помітите, що локони стали сильно трaвмованими. Якщо ви постійно вдаєтеся до лікування вогнем, то інтервал буде кожен раз збільшуватися, тому що з часом волосся стає все більш міцним і стійким до ламкості.

Джерело

You cannot copy content of this page