Пішли ми машину вибирати, я пригледів автомобіль, ми поїхали оформляти угоду з продавцем. І тут моя кохана показала своє істинне обличчя

У мене була дівчина Катя, ми зустрічалися близько року. Вона дуже красива, гімнастка, має довге волосся, фігуру гарну – всі друзі на неї заглядалися. Я про весілля замріявся, хотів дітей. А коли я це їй сказав, вона відповіла: давай мовляв поживемо собі на втіху. І в один прекрасний день вона каже якщо ти мене любиш, Мишко, купиш шубу. Я підняв скандал мовляв за ці гроші половину машини купити можна. Вона сказала чекаю шубу милий і пішла з дому. А я повівся бо любив її.

Зустрівся я ще з нею півроку. Пішли ми машину вибирати, я пригледів автомобіль, і ми поїхали оформляти угоду з продавцем. Самі друкувати договір не стали, а заїхали в одну фірму, яка займалася такими питаннями. Продавця і покупця попросили подати документи для заповнення, і тут почалося те, про що я навіть подумати не міг. Я став діставати паспорт, щоб віддати його співробітникові, але в ту ж хвилину побачив, як те ж саме робить Катя.

Співробітник стояв ближче до мене, і тому мій документ швидше опинився в його руках. Удома вона мені влаштувала такий скандал. Каже який ти мені після цього хлопець, вона побігла і грюкнула дверима. Два дня вона невідомо де ночувала. Потім прийшла забрати речі і сказати парочку «ласкавих слів».

Ну відповідно ми розбіглися і вже через місяць вона ходила з моїм давнім знайомим. Я йому казав, розповідав про цю ситуацію але він мені не вірив. Говорив красива, люблю я її. Щотижня він дарував їй якийсь дорогий подарунок і через два місяці вона його кинула. Ось так буває.