Після виступу Олега Винника сцену вимагають окропити свяченою водою

Черговий концерт відомого українського співака та улюбленця жінок Олега Винника ознаменувався гучним скандалом.

На сайті електронних петицій для звернень до влади міста Івано-Франківськ з’явилося звернення з вимогою освятити стадіон, на якому 23 червня виступив один з найпопулярніших виконавців України Олег Винник.

Автором петиції є користувач, який називає себе Остап Українець. Він стверджує, що причина такого вчинку – тексти пісень Винника, які суперечать християнству і схиляють до гpіха.

Автор також розмістив посилання на петицію в Facebook і зіткнувся з критикою користувачів: “Таке враження, що реальних проблем немає і нема чим зайнятися”, “Смішно і сумно водночас, дискредитуєш такий інструмент як петиція”.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що відомий тернопільський священик протоієрей Євген Заплетнюк розкритикував виступ одного з відомих українських співаків. І хоча представник духовенства не назвав ім’я, тернополяни зрозуміли, що мова йшла про Олега Винника.

Євген Заплетнюк зазначив, що в той день у Винника помepла мати. Але він, замість того, щоб попрощатися з нею, побути наодинці з рідною людиною, співав на концерті, бо гроші для нього виявилися важливішими.

“Якщо ми не навчимо дітей, що є речі, які за гроші не продаються і не купуються, нам ціна – нуль. Ми не зможемо жити щасливо”, – підсумував протоієрей.

“Ну що тут можна сказати? Моральний уpoд. Співати, танцювати в день смepті матері?”, — сказано в коментарях.

Читайте також: Переборщила з ботоксом і неймовірно постаріла: Фанати не впізнали Аліну Гросу (фото)

Люди вважають, що цинічна поведінка Винника ще відгукнеться артисту в майбутньому: “Бог йому суддя! Але більше вражає не Винник цинічний хапуга, а стадіон баранів, які поперлися на той концерт. Років через 20 будуть шукати винних у самоті і ганебній старості суперзірки Винника. Тому що життя і вчинки завжди повертаються бумерангом!”.

Деякі люди ставлять під сумнів право священика на публічну оцінку чужих вчинків: “Бог розсудить. А священик хто такий щоб судити, так ще й у газету) Особисто для мене закон це Бог, але аж ніяк думка священиків, вони звичайні люди і думають по-різному”.

Але дехто підтримує священика і розрізняє поняття “судити” і “викривати”: “Шановні , Ви плутаєте поняття “судити” і “викривати”, як раз робота священиків і полягає в тому, щоб викривати. І зверніть увагу, священик не називав конкретно ім’я співака”.

Джерело.